Sayfa 541/603 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Az daha ekledim. Hazır taban bulmuşken. Zamanında sattıklarımı yerine koyma vakti. Yavaş yavaş. Hedef lotuma ulaşırsam kilitlerim çantayı.

Kesinlikle YTD.
    usta tabandan alanlar kervanına bende katıldım bir mikdar daha sepete attık

2. 70,50 desteğini kırdı 63 ler var aşağıda dikkatli olmakta fayda var alım yaparak ortalamayı düşürmek yerine döndüğü yerden yükselişe eşlik etmek daha doğru olacak gibi

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. zira yatırım işinden hiç anlamam

3.  Alıntı Originally Posted by kor_balta Yazıyı Oku
    70,50 desteğini kırdı 63 ler var aşağıda dikkatli olmakta fayda var alım yaparak ortalamayı düşürmek yerine döndüğü yerden yükselişe eşlik etmek daha doğru olacak gibi

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. zira yatırım işinden hiç anlamam
    oraya gelirse ordanda alırız balta kardeş

4. tabandan hisse neden alinir ki? yarin daha dusuk acma ihtimali yuzde 99.9 iken

5. mal su an degersiz sonucta ne bu acele

6. Brüt takas şart oldu,acikcilarin samar oğlanı olduk

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bayram hediyyesi olarak kapağı ile beraber kilitlediler 350 Tane cant..
    Ahhh ulan kel kafam ahhh,ne diye takılırsın yolun altına doğru yuvarlanan şeyin peşine...
    Dostum sen gedzada değil mıydın ?? Bu arada jantsanin düşmesine üzüldüm...geçmişte çok ekmeğini yemiştim...yalnız dostlar son yaptığım yorumlarda aslında biraz da dolaylı yönden bazı mesajlar vermiştim..bolundukten sonra hisselerin bir çoğu dengesini buluncaya kadar bayağı zaman geçiriyor...bunu geçmişte Goodyear ve brisada görmüştüm...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by drstocks Yazıyı Oku
    Merhaba, uzun süredir forumu takip ediyorum. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. Bir konu da beni aydınlatabilirseniz sevinirim. Bedelsiz lotların salı günü hesaba geçeceğine dair bir kap yayınlanmıştı. Fakat bazı aracı kurumların bu lotları Cuma günü hesaplara tanımladığı ve alım satıma olanak sağladığı şeklinde bir bilgi var. Bu bilgi doğru mudur ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    keşke bölünmeden satsaydın hepsini.....
    gemici......................

Sayfa 541/603 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •