Sayfa 401/603 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Son

Kesinlikle YTD.
    Teşekkürler sayın katti, takaslar fena değil,toplu görünüyor.Sizin yorumunuz nedir,brüte girdiğinden bugüne

2.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Çok uzakta olmayan bir zaman gelecek kendi adıma bu fiyatlardan almadığıma üzüleceğim,maalesef ek yapacak nakit kalmadı bu da burada kendime not olsun.
    sn.serden,merak etmeyin.Borsada fırsatlar bitmez.Forumlarda,sosyal medyada çok kolay dolduruşa gelip uçuyor kaçıyor diye balıklama atlıyoruz.sakin kalmakta fayda var.
    Hissemiz özelinde ise bu gün için çok uygun gibi görünen fiat lar yarın daha düşer mi diyebileceğiniz rakamlara dönüşebilir.
    Algı herşey dir ama doğrumudur?

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    sn.serden,merak etmeyin.Borsada fırsatlar bitmez.Forumlarda,sosyal medyada çok kolay dolduruşa gelip uçuyor kaçıyor diye balıklama atlıyoruz.sakin kalmakta fayda var.
    Hissemiz özelinde ise bu gün için çok uygun gibi görünen fiat lar yarın daha düşer mi diyebileceğiniz rakamlara dönüşebilir.
    Algı herşey dir ama doğrumudur?
    Doğrudur ,bistte herşey olabilir,kimse kesin konuşamaz,yazdığım gibi jantsa boş beleş hisseler gibi bu yüzden tarih vermeden yakın bir gelecekte zirvesini geçeceğini kendime not olarak attım,belki 300 lerede düşer lakin sonradan yine toplanıp yükselişini sürdürecektir.Zaman sorunum yok kendi adıma 6 ayda 1 senede beklerim.Sosyal medyadan şurdan burdan bakarak biste girenler hiç girmesinler bence.Algı derken,ben algı filan yapmıyorum.Hisseme güveniyorum.

5. Lastikten bahsedilmiş hangi lastikli bu

Eee hayat böyle. Tek bıraktılar jantı.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Doğrudur ,bistte herşey olabilir,kimse kesin konuşamaz,yazdığım gibi jantsa boş beleş hisseler gibi bu yüzden tarih vermeden yakın bir gelecekte zirvesini geçeceğini kendime not olarak attım,belki 300 lerede düşer lakin sonradan yine toplanıp yükselişini sürdürecektir.Zaman sorunum yok kendi adıma 6 ayda 1 senede beklerim.Sosyal medyadan şurdan burdan bakarak biste girenler hiç girmesinler bence.Algı derken,ben algı filan yapmıyorum.Hisseme güveniyorum.
    Sn.Serden yazdıklarınıza katılmamak elde değil. 2021 yılında da jantsa yine gözde olacak. 11 milyon sermaye 121,50 milyon kar fiili dolaşım 16 patron hisselerine sahip çıkar merak etmeyin geleceğin egeenlerinden birisi olacak unutmayın bunu..

8.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Eee hayat böyle. Tek bıraktılar jantı.

Kesinlikle YTD.
    Tıpış tıpış gelecekler,düzeltmesini bir bitirsin ky iyice dökülsün,Sabırlar bitmek üzereyken,nasipse yükseliş başlar.

Sayfa 401/603 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •