Sayfa 547/603 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Bazı fonlar bazı ülkelere yatırım yaparken msci endeksindeki hisseler dışına çıkamıyor kendi iç tüzükleri gereği
    Türkiye de Jantsa ya yatırım yapmak isteyen bir fon varsa ve tüzük engeli dolayısıyla bugüne kadar yapamıyorsa artık önü açık. Ama tarih 28 mayıs o tarihte ekleniyorlar.
    Hektaş ve Aksen de Jantsa ile girdiler hepsi alanında başarılı güzel hisseler bence yabancı ilgi gösterecektir. Aksen %4 primli kapattı haber sonrası Hektaş ta keza azda olsa primliydi. Daha önce de söylediğim gibi benim görüşüm birileri bunu önceden haber aldı kağıdı baskılayıp bu fiyatlardan malı toplama peşindeler. Belki daha da basıp 63 60 bandına kadar çekecekler ben maldayım dönüş sinyalini aldığım yerden maliyeti düşürmek için bir o kadar daha gireceğim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Zira yatırımdan hiç anlamam

2.  Alıntı Originally Posted by Polimen Yazıyı Oku
    Hissenin 100 TL olmasını istiyorum diye birşey yazmadım. Kartn ile neden kıyaslıyorsunuz? Karton 600 lerden bedelli açıkladı 3500 ü gördü. Yanlış olmasın 2300-2500 TL aralığından bölündü. Karton bölünmeden önce neredeyse 6 kat prim yaptı. Jant 582 TL idi toplantıda haber alınınca 612 TL tavan yaptı en yüksek 994 ü gördü 5.10 TL de temettü verdi. Jant kaça gider veya kaça düşer bilmem bakmadım ama sizin karton ile kıyaslayarak 50 TL yi uygun görmeniz çok saçma olmuş. Yatırımcının kararlarını etkileyecek yazılar size zarar getirebilir. Size hayırlı bayramlar, bol kazançlar dilerim.
    https://www.youtube.com/watch?v=3ki3JE0yDb4

3. Üstada kulak verin bence.

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Üstada kulak verin bence.
    63 inse mermi hazır 55 insede hazır cevdet bey tekrardan başlıyoruz nakit oldukça kumbara misali biriktirmeye devam

5. Nereden alırsan al zarar ediyorsun. 20 kat çıkmış hissseyi almak da ne bileyim

6. Bu kağıdın dibi var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Bu kağıdın dibi var mı?
    Bunu kimse bilemez burada. Çunku bilen olsa yukarıdan verir ve şimdiye kadar almazdı... Ancak ve ancak Patron spek bilir.

Sayfa 547/603 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •