Sayfa 537/603 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    70 altı millet havada karada alır.
    niye bu ege endüstri mi ki?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    70 altı millet havada karada alır.
    Almak isteyen çoktan yukarıdan almıştır bence. Milllette para mı kaldı abi

3. verin gazi verin. yukarfan aldik asagidan nasil alcaz enayiYiZ

4. kripto paralardan kazancim olmasa kaderime lanetler okuyacaktim. resmen ilac. bist ise bitmis rezill

5. Karton gibi oldu... bölündü 5 ay kadar hep yön aşağı yatay.... güzelce yukarıdan mallandırdilar... zararına sattırıp mali topladıktan sonra kafayi anca kaldırır,

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Almak isteyen çoktan yukarıdan almıştır bence. Milllette para mı kaldı abi
    fenerbahçeli kardeş 89 dan bir mikdar almışdım 70 altı tetikte bekliyorum nakit oldukça alıma devam her çıkışın bir düşüşü varsa her düşüşünde bir çıkışı elbette vardır uzun vadeli düşünmek lazım

7.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    fenerbahçeli kardeş 89 dan bir mikdar almışdım 70 altı tetikte bekliyorum nakit oldukça alıma devam her çıkışın bir düşüşü varsa her düşüşünde bir çıkışı elbette vardır uzun vadeli düşünmek lazım
    Haklısınız. 70.5 destek. Kirarsa 65. Hayırlısı olsun

Sesli düşünüyorum. 50 lerddn beklenti ile 1000 e doğru gelen kağıdın bana temettü emeklisi olma yolunda ekstra katkı sağlamasını elimin tersi ile itemezdim. Kendimce kazandım. Derken karton ile kıyaslayınca onun 4 te 1 i oranında bedelsiz açıklayınca 1200 civarında bölünür diye düşündüm. Göstermelik biraz almıştım tekrardan toplamaya başladım evet düşüş trendine girdi fakat diğer bölündükten sonra düşüş trendine girenlerden farklı olarak
    1. Togg iş koluna faaliyet
    2. Artan ciro ve karlılık rakamları
    3.Üretim kapasitesi 2 katına çıkış
    4. Güçlü ihracat rakamları
    5. Katlayan bilanço
    6. İleride tekrar güçlü sermaye artırımı ve temettü beklentisi
    Düşüşlerde kendimce ekleme yapıp kilidi kapama üzerine alacağım. 60 bandına geldikçe de ekleyeceğim. (Zamanında elden çoğunu çıkarıp dünden bu yana toplayan kişi olarak yazdım.)

Kesinlikle YTD.
    Son düzenleme : katti; 11-05-2021 saat: 12:51.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 537/603 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •