Sayfa 476/603 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Yazdıklarınız su an aklımda olmadığından alının veya alınmayın gibi bir şey diyemem, hatırlamıyorum çünkü. Ancak her kim bahsettiğim şekilde algı yaratmaya çalışıyorsa, elinde bir tane bile jantsa olmadığı halde gelip burada sözüm ona milleti uyarmaya çalışıyorsa üstüne alınabilir.
    Haklısınız, gelen geçen bir parmak attığında insanın moreli bozuluyor. Lakin bugün bu hareketin olacağı belliydi. Gidecek kağıt tavan açmaz, açmış olsada 3 un üzerinde olursa net devre kesecektir. Yarın açılış önemli jantssa takibimde aşağıdan maliyetlenmek isterim, brüt gelirse beklerim. Herkese bol kazançlar dilerim...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Yazdıklarınız su an aklımda olmadığından alının veya alınmayın gibi bir şey diyemem, hatırlamıyorum çünkü. Ancak her kim bahsettiğim şekilde algı yaratmaya çalışıyorsa, elinde bir tane bile jantsa olmadığı halde gelip burada sözüm ona milleti uyarmaya çalışıyorsa üstüne alınabilir.
     Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    sizle ilgili değil,yeni alıp satmış fikir beyan etmişsiniz ..kendi adıma lafım elinde olmayanların buraya gelip ahkam kesmeleri.dünde birisi gelip aynısını yapmıştı,gönderilerine bakıyorum alakasız hisselerdeler gelip buraya sanki mesihmiş gibi uyarıcılık yapıyorlar..iyi niyetli bir girişim değil bu..O zaman topik topik dolaşıp her gün onlarca yere ikaz edip durulsun ne alaka?
    ben üzerime alınayım mı sevgili dostlar biraz agırca kelimeler bunlar eger bensem özür diler bir daha yazmam ve bu hisseyi 50-70 aralıgında çok soran arkadaşa önermiş ve alıp 450 480 arası çıkmıştım siz benden kısmetlisiniz teşekkürler açık söz için.

şunu da ekleyeyim son 100 lotumu da gk öncesi gün bir şey çıkmaz bu gk dan diye vermiş haber gelince de arkadaşlara hayırlı bol kazanç dilemiştim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Aslında elini aşikar etmek hoş değil ama bugün tavandan da 3 lot göndermiştim. Sadece 15 lotu göstermelik bıraktım. İçimde ukte kalmasın diye.O da nerede bölünürse artık diyelim. Arkadaşlar niye insan hissede olunca olumsuz yazıya sövüp, olumlu yazıya alkış tutar anlamıyorum. Ben gördüğümü ve tecrübemi yazdım. Yoksa son 4 ayda çok yükseldi deyip kaçanlar olsa bile ben hisselerime aahip çıkmıştım. Ha gönül isterdi ki 1 yıl önceki 1500 lotum kalaydı. Nasip değilmiş. Arkadaşlar daha bölünme başvurusu bile yapılmadı. Tahtacı artık 800,1000 arası bölünene kadar oyalar gibi. Kağıdı bölündükten sonra yukarı götürecek ivme ise altı desteklenen sağlam bilançolar. Umarım burada herkese Allahım gönlüne göre versin. Burada zor kazanılanı temettü kağıtlarıma ekledim.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Bir laf ettik, üstüne alınması gerekenler hariç herkes alındı sayın mercek2 😉
    Ya da onlar kendilerinin olduğunu anladıklarından sustular belki.
    Kendileri çok belli zaten, burada eskiden beri olup da değerli görüşlerini söyleyen dostlar üstüne alınmasın daha da ;)
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ben üzerime alınayım mı sevgili dostlar biraz agırca kelimeler bunlar eger bensem özür diler bir daha yazmam ve bu hisseyi 50-70 aralıgında çok soran arkadaşa önermiş ve alıp 450 480 arası çıkmıştım siz benden kısmetlisiniz teşekkürler açık söz için.

şunu da ekleyeyim son 100 lotumu da gk öncesi gün bir şey çıkmaz bu gk dan diye vermiş haber gelince de arkadaşlara hayırlı bol kazanç dilemiştim.

5. Bir de şunu da belirteyim, kimse benim sözlerime göre iş yapmasın, ben uzun vadeciyim, herkesin yatırım anlayışı farklıdır, kimisi bana bu kadar kar yatar deyip çıkabilir de çok normaldir. Onlar kötü yatırımcı ben iyi yatırımcıyım, benim gibi olun demem kimseye. Sadece strateji farkı bunlar. İkisinin de avantajları, dezavantajları mevcuttur, herkes kendine göre tercih yapmalı. Bu hisse çözülmez bedelsizi verene kadar tavan gider de diyemem, elbette çözülecek de geri de gelecek, toparlayacak da...
    Almak, tutmak ya da satmak yatırımcının stratejisine göre değişir.
    Kızdığım nokta, elinde 1 lot jantsasi olmayan adamların bir anda türeyip etmez bu hisse, boş bu hisse, algı yaratılarak gidiyor gibi saçma söylemleri.

6. Verdin aldın veya tutuyorsun tabii kendin bilirsin ama birazda teknik denen bir şey var şimdi son 2 saatte tavan çözüldü ilk dip görüldü sonra tepki geldi mesela 990 oldu ama tavan kitlemedi ve dip gördü bir tepki daha bu tepkidede 990 zirvesi geçilmedi ve sen hala yukarı bekliyorsan kim ne desin sana ve adam aşagı basmaya devam ediyor ve sen izlemeye devam ediyorsan yapacak ve diyecek birşey yok mecburen bekliyeceksin ama oyunun kuralı bu degil ha jant daha yüksek seviyeleri görmez mi görebilir daha aşagılara gelmezmi gelebilir ama 994 ten düşen bir hisse atıyorum 800 lerden yerine koymak varken tabii olursa hicbir şey yapamayıp sadece izlemek borsacılık olmaz herkes kendinde aramalı hatayı benim beklentim hissenin bu seviyelerden bölünmeyecegi ha bölünürsede eger düşük seviyelerden bölündükten sonra çıkışa devam edecegi yönündedir panik yapacak bir durum şahsen görmüyorum ki maliyetim düşük ama yinede oyunu kuralına göre oynayıp 970 lerden çogunu verdim yarın yerine koymak üzere bu piyasa malesef acımasızdır 22 yıldır bu piyasadayım

7. Bu sizin düşünceniz, dediğim gibi sizin stratejiniz, ben zırt pirt tahtaya kilitlenip bakabilecek kadar boş vakte sahip değilim, siz öyleyseniz satarsınız da alırsınız da. Ancak bu da benim yatırımım ve bana su fiyata gelince satmadıysanız borsacı değilsiniz falan diyemezsiniz.
     Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Verdin aldın veya tutuyorsun tabii kendin bilirsin ama birazda teknik denen bir şey var şimdi son 2 saatte tavan çözüldü ilk dip görüldü sonra tepki geldi mesela 990 oldu ama tavan kitlemedi ve dip gördü bir tepki daha bu tepkidede 990 zirvesi geçilmedi ve sen hala yukarı bekliyorsan kim ne desin sana ve adam aşagı basmaya devam ediyor ve sen izlemeye devam ediyorsan yapacak ve diyecek birşey yok mecburen bekliyeceksin ama oyunun kuralı bu degil ha jant daha yüksek seviyeleri görmez mi görebilir daha aşagılara gelmezmi gelebilir ama 994 ten düşen bir hisse atıyorum 800 lerden yerine koymak varken tabii olursa hicbir şey yapamayıp sadece izlemek borsacılık olmaz herkes kendinde aramalı hatayı benim beklentim hissenin bu seviyelerden bölünmeyecegi ha bölünürsede eger düşük seviyelerden bölündükten sonra çıkışa devam edecegi yönündedir panik yapacak bir durum şahsen görmüyorum ki maliyetim düşük ama yinede oyunu kuralına göre oynayıp 970 lerden çogunu verdim yarın yerine koymak üzere bu piyasa malesef acımasızdır 22 yıldır bu piyasadayım

8. Valla sen bilirsin ben sadece tecrübelerimi aktardım

Sayfa 476/603 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •