Sayfa 601/603 İlkİlk ... 101501551591599600601602603 SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Temettu verip, bedelsizcileri doktu. Ekseri kisimini cikmistim elimde amorti ikramiyesi ayarinda lotla bedelsize giriyoruz. Dokmek icin ne gerekiyorsa yapti patronu.

Aklimdaki fiyata gelene kadar tasimaya devam son kalanlari.

Ytd
    hayırlı olsun sevgili Buraktepe.Darısı egekıza
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Aslan çimentonun rekorunu kırsa yeter tavan rekorunu
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku

3. erken öten horoz.. ağaların var daha hem yeni doğurduydun.. bu kadar sık doğum bünyeyi yorar

4.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Bugün 2. tavanı 231.00 kapanış ile 222.50 deki tarihi zirvesi geçildi. Spk başvuru süreci, onayı derken muhtemelen 2 ay var. Mayıs ayında hem temettü verip hem bölünme gerçekleşebilir. Bakalım kaçıncı tavandan çözülecek, hangi rakamlara gidecek? Geçen haftalarda grafikleri gayet güzeldi.
    11 Mart 2024 Pazartesi 191.00 lira olarak 3.5 tavan sonrasında 278.50 fiyata kadar çıkan Jants yine 3.5 gün sonra bugün 225.00 seviyesine kadar düşüp, eski zirvesi 222.00 leri ziyaret edip sonrasında günü tavan seviye olan 255.75 kapattı. 7 iş gününde 191.00-278.50-225.00-255.75 atraksiyonu bol seanslar geçirdi. Bakalım orta ve uzun vade grafiğin hakkını verebilecek mi?

İleri tarihe not olarak kayıt edelim.

5. Jantsa hissesi 2021 yılı Mayıs ayında %695 bedelsiz vermiştir, sonra ki yıllarda 2022,2023 (nisan ve Mayıs'ta)de nakit temettü Ödemiş, şirket 51,60 tl en düşük fiyatı görmüştür, benim burdaki bilmek istediğim kağıt şuan 7 Mayıs'ta nakit temettü verecek, aynı zamanda 693 bedelsizi var, SPK onayı için başvurdu, öngörü olarak önce nakit temettü ödenecek , ( çünkü lot adet az olduğu için az para ödenek isteyecektir ÇERÇİCİOĞLU)
    Burada ki sorum şudur (
    Bedelsizi alalım mı
    Yoksa 7 Mayıs öncesi satalım mı ?

Bu arada hisse 7 Mayıs'ta hem nakit temettü , hemde bedelsiz verebilir , aynı gün, .... Fikirlerinize ihtiyacım var Üstadlarım

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sagol Ustadim.

Egekiz da daha evvelde dedigim uzere en gec yaz bitmeden haberi almis oluruz insallah. Hedef araligimiz 50 - 60 binler.

Jants birgun tavan birgun taban. Ne yaptigi belli degil. Eldeki son kalan lotlari tasimaya devam. Cikinca sizleride bilgilendiririm. Buralarin ederinden uzak oldugunu dusunuyorum.

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ALTAYLI Yazıyı Oku
    Jantsa hissesi 2021 yılı Mayıs ayında %695 bedelsiz vermiştir, sonra ki yıllarda 2022,2023 (nisan ve Mayıs'ta)de nakit temettü Ödemiş, şirket 51,60 tl en düşük fiyatı görmüştür, benim burdaki bilmek istediğim kağıt şuan 7 Mayıs'ta nakit temettü verecek, aynı zamanda 693 bedelsizi var, SPK onayı için başvurdu, öngörü olarak önce nakit temettü ödenecek , ( çünkü lot adet az olduğu için az para ödenek isteyecektir ÇERÇİCİOĞLU)
    Burada ki sorum şudur (
    Bedelsizi alalım mı
    Yoksa 7 Mayıs öncesi satalım mı ?

Bu arada hisse 7 Mayıs'ta hem nakit temettü , hemde bedelsiz verebilir , aynı gün, .... Fikirlerinize ihtiyacım var Üstadlarım
    Fikir belli. Hedef fiyatimiza gelirse temettu yada bedelsiz sonunu beklemeden cikicaz. Yok gelemesse Bfren deki gibi bedelsiz sonuclanmasini bekliyecegiz. Fikirmizi hissenin fiyati belirleyecek. Ins tavan serisi devam ederde Bfren gibi dort bes ay ugrasmadan cikariz.

Ytd

8. Biraz daha net rakamlar verebilir misiniz ? Elbette ki tahmin olacaktır .
    Benim düşüncem şöyle ;
    Önce nakit temettü verecek , muhtemelen Mayıs sonu , Haziran ilk haftalarında SPK onay verecek , bölünme olacaktır ,
    1100-1200 aralığını gösterip , hisseyi 700 tl civarında bölünecektir , yolumuz uzun ,
    Bölününce 95-100 aralığında olacaktır ,

Yatırım tavsiyesi değildir
    Yukarıda yazılanlar tahmindir

Sayfa 601/603 İlkİlk ... 101501551591599600601602603 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •