Sayfa 333/603 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok teşekürler dostum...bu güne kadar ben yokken sizler çok kazandınız hep sizler adına ben dışarıdan sevindim...galiba bu seferlik de tersi oldu...dediğim gibi herşey nasip...dün son yarım saatte satmamak için insanlar kendini çok zor tuttu...tutabilenler çok az kişi oldu..bunlardan birisi de bendim...kazançkapısı dostumu da zor tuttum...

ben dün son 50 dakikada ekranı kapatıp dışarı çıktım ve bazı alış verişlerimi yaptım...yolda da ne oluyorsa olsun dedim kazançkapısı dostuma...galiba bu relax tavrım dostumu da rahatlattı...oda satmadı...çünkü ikimiz de jantsanın diğer akranlarının içinde bir pırlanta gibi parıldadığını görüyoruz..

umarım herkes bu hisseden kazanır...
    Aynen öyle oldu dostum..tüm gün ekran başında olmama rağmen psikolojimizi hissenin temeline inancımızdan iyi yönetiyoruz..

2. 01.01.2021 tarihinden itibaren yıldız pazarda işlem görmeye başlıcak

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    01.01.2021 tarihinden itibaren yıldız pazarda işlem görmeye başlıcak

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umarim bu şirketin sermaye artırıp artık büyük çaplı bir şirket olmaya başlamasının ilk işaretidir. .

4.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Bu durumun temel veya teknik analizle izahı yok, nereye gider, nerede döner, nereye döner bekleyip görücem inşallah
    Keko Jantsada beklemek için çok daha basit bir mantık var; hisseyi toplayanlar, 180-190 civarında bile patronun sattıkları dahil yüklü mal aldıklarına göre, amaçları 200-300 lerde okutmak olmasa gerek.

Hisseyi ben toplasam ne yapardım diye düşününce; Jantsa kıytırık, içi boş bir hisse değil ki hisseyi toplasam satıp çıkayım, uzun zamana yayarak kontrolü elden bırakmadan, arada al satlarla kârımı alıp hisseyi yukarı sürmeye devam ederdim.
    Önümüzde Egeen, Konya, Kartn örnekleri var.

3 ay önce dediğim gibi beklemeye devam, ömrümüz varsa nereye gider nereye döner görücez inşallah.

Not: Şahsi kanaatimdir, kimse için yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bryat ve alcar brütte..bu yüzden de güzel çıkıyorlar...biz brütte olmadığımız için bir sürü çakal musallat oluyor hisseye...aynı şartlarda olsaydık tahminlerime göre bryat ,alcar ve jantsanın fiyatları birbirine çok yakın olacaktı...önümüzdeki günlerde bir şekilde bu üç hissenin de fiyatlarının birbirine yaklaşacağını düşünüyorum...bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak ?? ben de merak ile izliyor olacağım...
    Sayın keko jantsa brüte girdi ama alcar ve bryat kadar hiç gitmedi onların hareketi efsane oldu

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bryat ve alcar brütte..bu yüzden de güzel çıkıyorlar...biz brütte olmadığımız için bir sürü çakal musallat oluyor hisseye...aynı şartlarda olsaydık tahminlerime göre bryat ,alcar ve jantsanın fiyatları birbirine çok yakın olacaktı...önümüzdeki günlerde bir şekilde bu üç hissenin de fiyatlarının birbirine yaklaşacağını düşünüyorum...bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak ?? ben de merak ile izliyor olacağım...
    Merak etmeniz normal ama bunların fiyatlamaları birbirlerine yaklaşmaları uzaklaşmaları kafa karışıklıgından başka birşey degil şimdi cuma gününe dönersek en az 2 - 3 kez al sat fırsatı verdi mi verdi jant ne zaman çıktı ise önceki çıkışlarına bakarsak hemen tavan oldu mu olmadı bundan sonra olur mu zor ama olurda olur şimdi sorulacak soru şu elimizde varken hep tavan açan bir hisseyi herkes taşır ama jantı taşımak zor çünkü direk tavan açmıyor soru 2 daha yukarıyı hedefliyorsa ve çıkış dik ve hızlı olacak ise düzeltmeside o oranda sert olacaktır o anda ekran karşısında etkilenmeden durabilir misin ? Daha devam edilebilr ama asıl anlatmak istedigim

7. Şu,şimdi bize hangi hisse olursa olsun bu akımın devam ettirmesi açısından yeni bir yüksek bedelsiz açıklayan şirket lazım hangisi olursa olsun o zaman yazdıgın diger 2 şirket 1000 ler klubüne girecektir jantta nereye kadar gider bilmem şimdi kafam rahat olsun diyorsan bu tip şirketlere paranı eşit şekilde böl ve bekle en güzel strateji bu o okadar oldu bu bukadar oldu boş oldugun yerde dönmekten başka bir şey degil

8. Sn.Keko yazdıklarınızın altına imzamı atıyorum.Çünkü daha önce 2 koltuk 1 masadan oluşan yıllarca zarar ettiği halde yıl sonunda en az %500 ler kazandıran bir avuç hisse dışında artık kelli felli şirketlerde bu durumda fiyatlarını katlamaya devam ediyor ve bundan şikayetçi olan kimse yok,çünkü hangi fşyattan alırsa alsın eninde sonunda herkse bir şekilde kazanıyor çoğunda.Artık bist hatta dünya borsaları başka bir yola girdi.Ve bu dönem pandemi bahanesi ile artık kalıcı olacak.Tekniğin çokta önemli olmadığı zamanlardayız.Çünkü bu f/kların bu pp/dd vb. göstergelerin başka bir açıklaması olamaz.Bence ky nin tek koruyucu şemsiyesi,temeli çok iyi,ihracat ve büyüme odaklı,stratejik öneme sahip,argeye önem veren,devletin arkasını dönemeyeceği ve bir şekilde teşviklerle destek vermesinin zorunlu olduğu,döviz borcu çok az hatta ,döviz fazlası olan şirketlerde yatırımcı olmaktır.bryatın geri gelmesi halinde bir miktar etkileneceğini lakin onun kadar katlamadığı için bir şekilde yoluna devam edeceği hatta başka trenlerdende inenlerin vagonlara dolacağını düşünüyorum.Nacizane düşüncem belkide beklentilerim bu yönde olup,Y.t.d..

Sayfa 333/603 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •