Sayfa 577/603 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Bistte gerçekten hisselerin rasyolara göre değrlendirildiğinimi sanıyorsunuz? Gerçekten buna inanıyormusunuz? f/k pd/dd vb. rasyoların patron-tahtacının hiç umurunda olmadığı onlarca hatta yüzlerce hisse var.

Bistte tek gerçek var o da sadece tahtacı(adı bazen patron) arkadaşın keyfi..İster beş paralık hisseyi uzaya götürür,ister pırlanta gibi hisseyi baskılaya baskılaya yıllarca süründürür.

Bist 10 yıl önceki bist değil,rasyolara göre,temettüye göre hareket etsin.Parası ve gücü olanın elinde oyuncak olan hisselerden oluşan bist var.

2.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Bistte gerçekten hisselerin rasyolara göre değrlendirildiğinimi sanıyorsunuz? Gerçekten buna inanıyormusunuz? f/k pd/dd vb. rasyoların patron-tahtacının hiç umurunda olmadığı onlarca hatta yüzlerce hisse var.

Bistte tek gerçek var o da sadece tahtacı(adı bazen patron) arkadaşın keyfi..İster beş paralık hisseyi uzaya götürür,ister pırlanta gibi hisseyi baskılaya baskılaya yıllarca süründürür.

Bist 10 yıl önceki bist değil,rasyolara göre,temettüye göre hareket etsin.Parası ve gücü olanın elinde oyuncak olan hisselerden oluşan bist var.
    bana soruyorsanız bu soruyu, evet rasyolar önemlidir ve işin temelidir, ha manipülasyon ve spekülasyonla bazı senetler artabilirmi veya azalabilirmi evet mümkün. Burada sorulması gereken soru, doğrusu ne?
    Bistin spekülatif olması, borsaların doğaları gereğidir. ABD borsaları çokta farklı değildir, oralardada bazı senetler spekülatiftir.

Biz bizim senetle ilgili gelecek hesapları yaparken, bir grup gelsinde uçursun diyemi bakıyoruz, yoksa temel dinamikleri ilemi uçsun istiyoruz.

Ben şahsım adına temel dinamikleri ile yoluna devam etsin yeter modundayım. bir haberle veya bir spekülasyonla uçmasını istemem.

Öngörülebilirlik, yüksek kardan daha iyidir.

saygılar, YTD

3. evet

4. evet
     Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    su cikista cosan borsada cikamayan jantsa ne zaman cikacak acaba? patron kagidi mi bu ya

5. ?
    TOGG jantlarını zaten jantsa üretecek, bir haberle de 250-350 lere gitmesi için üretiminin tamamını ihraç edecek şekilde 1 fabrika daha dikmesi lazım varolanın yanına vs...
    Bu hisse trade etmeye imkan vermeyen modele büründü ki bu uzun vade tutanlar için sorun değildir...
    Bu hisse uzun vade hissesidir, şahsen 3 yıldır her ay düzenli olarak alıyorum ve emekli olana kadar alacağım kısmetse...
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    TOOG jantlarını rakipsiz bu üretir ,bir haberle 250/350 bandına gider bu bana göre

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1000573

vergi dairesine sunulan beyana göre 2021 12 aylık kar 351 023 341,95 tl
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Bilançoyu inceleyemedim ama kâr güzel geldi, 366.627.261.
    Hayrlı olsun.
    fk 13 lere düştü

8. Arkadaşlar bir sorum olacak bu şirketin sermaye yapısı nedir bilen varsa yazabilirmi

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 577/603 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •