Sayfa 15/603 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 113 - 120 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Jantsa yarın için gelişmelere göre geri kalan paramla full jantsa da olmayı düşünüyorum saygılar kimseyi etkilemek için yazmadım bu yazıları ne yaptıysam onları yazdım

2.  Alıntı Originally Posted by Memoli7280 Yazıyı Oku
    Jantsa yarın için gelişmelere göre geri kalan paramla full jantsa da olmayı düşünüyorum saygılar kimseyi etkilemek için yazmadım bu yazıları ne yaptıysam onları yazdım
    Memoli7280 samimi bir arkadaşımıza benziyon...Jantsayı istediğin gibi alıp satabilirsin ancak burdan paylaşıma gerek yok...inşallah 60 ta olacak 80 de olacak bize kısmet olurmu bilmeyiz ama kafana yatan fiyat gôrünce sat güzelce harca ...jantsa forumu yatırımcıdır oyuncu değildir...burada çok kaliteli insanlar var...Sağlıcakla kalın...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şirket hisselerini geri alım programı yapmıştı ne kadar geri alım yaptığını bilen arkadaşım var mo

4.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Şirket hisselerini geri alım programı yapmıştı ne kadar geri alım yaptığını bilen arkadaşım var mo
    Sayı bilmiyorum fakat alım tarihi ve bugünkü takaslara bakarsan belli olur cünkü aldı hic satmadı

5. Bilgi için teşekkür ederim sayın enci arkadaş.Dün 56.200 ortalama ile 1000 lot aldım. Önümüzdeki bugün ve önümüzdeki günlerdende 2000 lot almayı hedefliyorum. Hisse çok sığ olsa da 2020 senesi için çok ümitliyim. Umarım hepimize ço kazandırır.
     Alıntı Originally Posted by enci Yazıyı Oku
    Sayı bilmiyorum fakat alım tarihi ve bugünkü takaslara bakarsan belli olur cünkü aldı hic satmadı

6. bugün kademeler boş gibi sanki....

Lamba devamlı yanıp sönüyor 56 56.200 arasında

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Bilgi için teşekkür ederim sayın enci arkadaş.Dün 56.200 ortalama ile 1000 lot aldım. Önümüzdeki bugün ve önümüzdeki günlerdende 2000 lot almayı hedefliyorum. Hisse çok sığ olsa da 2020 senesi için çok ümitliyim. Umarım hepimize ço kazandırır.
    forum da herkesin aldığı veya alacağı hisse adedini teşhir edeceği duyuracağı yer değildir olsa olsa görmemişlik olur olan var olmayan var herkesin kendi aldığı hisse kıymetli ve çoktur başkasının az veya çok hisse olmasının bilmesinin kimseye faydası yoktur .
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 15/603 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •