Arkadaşlar yaklaşık 2.5 yıldır yapı kredi mobil bankacılık ile hisse senedi alıp satmaktayım şu ana kadar beni memnun etmesini de bildi.Her ay yenilenen ve belli bir miktarı(veya lootu) borsaya yatırdıgınızda size ücretsiz anlık veri veren ' Yatırım dünyam ' uygulaması da gayet güzel.Tabi bazı eksik yönleride var örneğin hisseden elde ettiğiniz karı rakam olarak değilde yüzde olarak göstermesi beni çok yoruyor (mobil bankacılık için konuşuyorum)Bunun dışında komisyon oranları vs benide biraz düşündürüyor(aylık ortalama 200 tl komisyon veriyorum) ve işlem geçmişimi mobilde göremiyorum. bu sebeplerden ötürü bankamı değiştirmek istiyorum bu konuda da siz değerleri dostlarımıza danışmak istedim.

Aracı kuruluş olarak şu an banka harici başka birşey kullanmayı düşünmüyorum. Genel olarak aradığım şeyler anlık veri,karımın rakam olarak gözükmesi,komisyon olarak düşük ( en azından Yapı krediye göre),mobil bankacılıgı vs düzgün işleyen banka arıyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.