Sayfa 100/271 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 793 - 800 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Bana sordular gecmis sayfalarda, hele 14 u gorsun, o zaman dusunecegim demistim.

Hatirlayan var mi ?

2. 13-14 Gelsin düşünür çıkarım demiştin bu gidiş nerede duracak bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bende 5.01 maaliyetli 11.000 lot var, ben ancak 14.00 ü gördükten sonra düşüneceğim diye yazmıştım önceki sayfalarda.
    19 Aralik gunu yazmisim.

4.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    2 ay once evimizi sattik, psdtc mi sasa mi arasinda kaldim, gittim sasa aldim,

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    ben evi buraya gömdüm akıl mantık burayı dedi temettü nedeni ile
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Burdan döner yukarı merak etmeyin.
    Tarih 19 Aralik 2019.

Umut Bey cok tutarli tahminlerde bulunuyor.

Bundan sonrasi icin bi tahmin beklerim.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tarih 19 Aralik 2019.

Umut Bey cok tutarli tahminlerde bulunuyor.

Bundan sonrasi icin bi tahmin beklerim.
    Evet evi satmistim ve yanlis ata oynadim ne yazik ki? Burut sebebiyle biraz geri gelir ve bende sasadan cikip buraya gelirim diye dusunuyordum. Ancak bugun olmadi ama tetikteyim. Bu sefer 9 lu rakamlari gorursem affetmiyecem. Saygilar

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bunlar nasip işi kardeş asla üzülme ya ben ne yapayım pergamon tiremi diye düşündüm temettü nedeniyle buraya geldimeğer bunu değilde tire'ye alsaydım yeminler olsun şu anda 1 trilyonu geçgin param vardı bu işler nasip kısmet işi tire-1 .45-1.50ler idi ben bunu seçtim şu an ise-tire10 lira gerisini sen hesap et

7. Grafikler haftalık USD ve TL bazlıdır:
    Her ikisinde de mevcut formasyon hedefini daha önce yazmıştım ( biraz eleştiri aldığım için tekrar etmiyorum) hedefe yaklaşıyoruz. Ben psdtc yi teknik ve temel anlamda beğeniyorum. Tekniğini bozmadığı sürece sıkıntı yoktur. Herkese iyi geceler dilerim, bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    Bunlar nasip işi kardeş asla üzülme ya ben ne yapayım pergamon tiremi diye düşündüm temettü nedeniyle buraya geldimeğer bunu değilde tire'ye alsaydım yeminler olsun şu anda 1 trilyonu geçgin param vardı bu işler nasip kısmet işi tire-1 .45-1.50ler idi ben bunu seçtim şu an ise-tire10 lira gerisini sen hesap et
    Ben nasibe cok inanirim.

Ancak bu TIRE onceki sayfalarda yazdigimiz hisseler gibi alip basini gitmez.

Tamam 1.50 den basladi 10 TL. oldu az birseymi, gitmis gidecegi kadar iste denilebilir, haklisiniz.

Temel degerlerine baktiginizda, TIRE nin odenmis sermayesi 200 Milyon lot.

Bunun %20.67 si halka acik, bu da 41.340.000 lot yapiyor.

PSDTC nin toplam sermayesi 7.425.000 lot, halka acik kismi 3.348.000 lot.

Bizim bu hisse gider dedigimiz, 8.60 dan alirsin, 14 e gider demek degil.

Yani biz, alalim 3-5 TL. artsin satalim fikrinde degiliz. Zaten o kadar artti, ort.maaliyetim 5.01.

POLTK 14 TL idi, bu hisse 45 TL. olur dedik, yok artik.! dediler, cok uctun dediler. Hisse 90 TL. yi gordu simdi 73 lerde.

FMZIP'i ornek verdik, bugun 53 TL.

Dememiz o ki,onemli olan, yatirimcinin kaderini degistirecek olcude bir kazanc elde etmektir. ( bu eldeki lot sayisina da bagli tabiki.)

Bu tur hisseleri bistte yakalamak kolay degildir. 120.000 endeksteyiz.

Yani bu endekste, bu fiyatlarda, biste para koyan, ancak bu tur hisselere para koyacaktir.

Ozetle bu hisse gider dememiz, fiyatta cok ciddi bir yukselme olur anlamindadir ve bu imkani yakalamis olanlara, hissenize sahip cikin dememiz bu nedenledir.

Kahraman Harun kurmus tezgahi yaziyor, PETKM diyor, ( sermayesi 2.112.000.000 lot ) simdi sorarim size, bu hisseye para koyan kac kisi , dolasimdaki hisse sayisinin 1 Milyar'in ustunde oldugunu biliyor.( 1.014.604.000 lot.)

Bu adam twitter de , arkadas endeks 120.000, bu PETKM'in dolasimda 1 Milyardan fazla hissesi var, ona gore dese, saniyomusunuz bu hisse bugun 4.03 ten 4.13 e giderdi.

Millet'in cogu bilmiyor. Takip etmiyor, aldigi tuyoya gore islem yapiyor.

Yoksa bu TIRE'ye bu PETKM e neden para koysun en az 10 sene bekliyecegini bile bile.
    Son düzenleme : Tinaz; 28-01-2020 saat: 00:04.

Sayfa 100/271 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •