Sayfa 103/271 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 817 - 824 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    11.000 lota 55.110 TL. odedik gorunuyor.

En kotu 1 TL. verse, 11.000 TL. getirir, bol bunu 12 aya, ayda 917 TL. net kira.

Ayda 917 kira getiren bir konut kaca alinir ?

Biz 55.110 TL.ye aldik.

Ne kiraci kacti, ne elk, ne su parasi takti, ne ev yiprandi, ne konut vergisi odedik. ne de ust kattaki kilim silkeliyor diye sikayet.

Ustelik bu kirayi, Nisanin ilk haftasi 12 aylik pesin aliyoruz.

Gecen sene bu 11.000 lota, tam 27.300 TL. nakit kar payi almistik, onu saymayin.

Hani ben bu kagida bir ev parasi saydim diyenler var ya.

Bence cok da iyi ettiler.

Ayrica evi satmak zor, burada bas enter tusuna tum parani nakit olarak al 2 gun sonra.
    valla 2.41 temettü veren kağıt 6.20 görüp şaşırmıştım araştırırken bu kağıttan hiç haberim bile yoktu basgan 2019 iyi temettü veren hisseler yazınca bu hissede çıktı dedim bu hisse ne hiç duymadım görmedim biraz araştırdım 6 aylık bilançoya göre sanırım bi 60-65 krş temettüsü vardı millet beğenmemiş 7.50den hisse düşmüş aşağılara gözüm kapalı daldım biraz daha bakıp araştırınca tamda senin dediğin sebeble aldım hisseyi dedim 1 lira verse o zaman 25bin eder lotum başlarda o kadardı 8bin kadarda petun vardı.sonra 3 çeyrek hisseyi dahada aşağı çekti(gerçi yukarısıda 6.54dü o zamanlar ..)komple buraya döndüm bu fiyatlar 11liralar hayalimde bile yoktu 36000 lot oldu aldıkça. emekliyim dedim 36000 senelik buradan alsam emekli maaşımın toplamıda 36000 civarı senelik aylık 6000 ohh.mis daha ne isteyim. hala aynı kafadayım bana 36000 yıllık versinde yeminle hisse 8-9larda yada 7lerde ebedi dursun kendi adıma sıkıntı yok ama bu hisse şimdi başka hayallerede soktu basgan gerçekleşirmi zaman gösterecek artık ama şunu anladımki 1 lira civarı temettü verecek hisse böyle ise temettüden sonrada çok az düşer millet bu hisseyi geçen sene temettü sonrası neden satmış anlamak imkansız gerçi onlar satmasa bizler alamazdık oda ayrı konu

2.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    valla 2.41 temettü veren kağıt 6.20 görüp şaşırmıştım araştırırken bu kağıttan hiç haberim bile yoktu basgan 2019 iyi temettü veren hisseler yazınca bu hissede çıktı dedim bu hisse ne hiç duymadım görmedim biraz araştırdım 6 aylık bilançoya göre sanırım bi 60-65 krş temettüsü vardı millet beğenmemiş 7.50den hisse düşmüş aşağılara gözüm kapalı daldım biraz daha bakıp araştırınca tamda senin dediğin sebeble aldım hisseyi dedim 1 lira verse o zaman 25bin eder lotum başlarda o kadardı 8bin kadarda petun vardı.sonra 3 çeyrek hisseyi dahada aşağı çekti(gerçi yukarısıda 6.54dü o zamanlar ..)komple buraya döndüm bu fiyatlar 11liralar hayalimde bile yoktu 36000 lot oldu aldıkça. emekliyim dedim 36000 senelik buradan alsam emekli maaşımın toplamıda 36000 civarı senelik aylık 6000 ohh.mis daha ne isteyim. hala aynı kafadayım bana 36000 yıllık versinde yeminle hisse 8-9larda yada 7lerde ebedi dursun kendi adıma sıkıntı yok ama bu hisse şimdi başka hayallerede soktu basgan gerçekleşirmi zaman gösterecek artık ama şunu anladımki 1 lira civarı temettü verecek hisse böyle ise temettüden sonrada çok az düşer millet bu hisseyi geçen sene temettü sonrası neden satmış anlamak imkansız gerçi onlar satmasa bizler alamazdık oda ayrı konu

Bu durum bugun bile ayni, 10.80 dedimi, biri 10.60 a sat koyuyor.

Yeterli lotu da yok, ama belki dusururum diyor.

Bunlar hep olacak.

Bu brut takas durumu, her seyi acik secik koyuyor ortaya.

Ayrica bizim gorebildigimiz soyle dursun, SPK, hop dedi, manupilasyon yok.

Bizim elimizdeki veri kap.gov.tr deki bilgiyle sinirli, ama SPK nin elinde dunyanin verisi var.

3. Ben eminim ki, SPK calisanlari burada yazdiklarimizi okuyor.

Temennim o ki, bu brut takas durumunu 10 Nisan 2020 tarihine kadar uzatirlar.

10 Subat gunu acikcilar gelecek, o tarihten itibaren, malda olanlar ozellikle mallarina sahip ciksin, olmadik fiyat hareketleri gorebiliriz.

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. İş yatırım bir gün sonu + Ertesi gün sonu - ne yapacağını bilsede bizde rahatlasak

Psdtc 28 ocak takas bilgileri

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Arkadaşlar citibank yabancı ben de 100 de 19 alımda görünüyor bu da yaklaşık olarak 20000 hisse yapıyor bilgisi olan varmıdır

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar citibank yabancı ben de 100 de 19 alımda görünüyor bu da yaklaşık olarak 20000 hisse yapıyor bilgisi olan varmıdır
    Sn esbye06
    Bugun alimda yabanci yok

Ancak takaslari inceledim
    27 ocak elinde 45 lot
    28 ocakta 0 lot
    29 ocakta 17139 lot bulunuyor
    Takaslarin 2 gun geriden geldigini hatirlatirim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 103/271 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları