Sayfa 109/271 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 865 - 872 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Vbts nin ilk gununden ziraat yatirim 10.58 ort ile yuzde 51.81 ini almis resim olarak paylasacaktim ama izin vermedi.

Daha gidilecek yolumuz vardir umarim. Gecen yil hisse 10 lirayi gecince de bir kisim veda eden olmustu.

Siz buyuklerime sormak isterim beklenti buraya kadar miydi?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by eeroglu_10 Yazıyı Oku
    Vbts nin ilk gununden ziraat yatirim 10.58 ort ile yuzde 51.81 ini almis resim olarak paylasacaktim ama izin vermedi.

Daha gidilecek yolumuz vardir umarim. Gecen yil hisse 10 lirayi gecince de bir kisim veda eden olmustu.

Siz buyuklerime sormak isterim beklenti buraya kadar miydi?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu beklenti kisilere gore degisir.

Benim beklentim hisse basina 1 TL. nakit kar payi.

Kimi artisi yeterli bulur satar, 120.000 endekste baska hisse arar.

Sahsen benim satmak dusuncem yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,792
    SASA hakkında yorum var mı ? Tınaz
    Psdtc Az geri gelse bende PSDTC lerimi geri alacam ama izin vermiyor
    portföy SASA da kaldı .
    Bascm de muhteşem değil mi ?
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,792
    PSDTC de temettü 1.06 - 1.16 TL olarak gelecek . Bence ! Bu civarda ( Ref : CMLYMZ)
    Bizim buradan o şekilde görünüyor .

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    SASA hakkında yorum var mı ? Tınaz
    Psdtc Az geri gelse bende PSDTC lerimi geri alacam ama izin vermiyor
    portföy SASA da kaldı .
    Bascm de muhteşem değil mi ?
    Sn Baygeorge, bende de yuklu sasa var ve birazini psdtc ile degisme niyeyindeyim, var mi cikis rakaminiz?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sasa çok borçlu şirket endeks kadar getiri sağlar Bu gelecek bilançoda ciroda ciddi artış olmazsa piyasa cezalandırır Sasa nın zamanı 2022-2023 bence ben sasayı 2 yıl taşıdım Yanlış anlaşılmasın sasa kötü firma değil finansman gideri çok fazla şimdiye kadar devlet tarafından verilen vergi geliri kar sağladı ben tercihimi PSDTC de kullandım bu yıl 2,yılım olacak PSDTC uzun süre satmayı düşünmuyorum

Örnek PSDTC 6,00 seyiyesinden toplayanlar ortalama %80 karda yorumu size aittir

üstüne temettüleri koyun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,792
    sasa ile PSDTC arasında grafik farklı sasa hem temettü verir asıl kazanç grafiğinin sürekli çıkması ile oluşacak
    PSDTC de temettü sonrası her sene düşme oluyor . Önce temettüyü alıyor yartırımcı sonra 40 80 krş daha çıkıyor sonra ver baba ver ama seneye gene aynı hareketi kaçınılmaz olarak yapıyor sadece bir tık yukardan .

sasa muhteşem bir 2019 aralık bilançoyu takp eden 3 sene muteşem bir çıkış yakalamasını bekliyorum .
    ABD de yatırımları kapasite arttırımları ve Dolar geliri olması bence çok etki edecek . 2020 de ihracat yapan kağıtlar gider.
    Benim naçizane tahminim . Önce egeen de idim çok çıktı 27% yi görünce sattım şimdi arkasından seyrediyorum .
    Yerine Psdtc ve sasa ile devam . Şimdilik başka kağıt yok . Varsa bir öneriniz incelerim .
    Tekniğe bakmıyorum finansallar benim işim .

Bascm ana kağıdım . Bu çıkışı da kafamı karıştırdı . Bilançolr bir çıksın Bascm sasa psdtc bakmak lazım .

Sayfa 109/271 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •