Sayfa 11/271 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 81 - 88 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Arkadaslar, kac gundur hisseyi 4-5 basamak altta yaziyorum, 30-60 dk icinde yukardan suzulup bana lot veriyor hatta 1basamak daha da altta kadar gidiyor sonra yine uste cikiyor. Killandim valla.
    Ya bizimle paylasmak istiyorlar yada az az ele verme olayi var

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Arkadaslar, kac gundur hisseyi 4-5 basamak altta yaziyorum, 30-60 dk icinde yukardan suzulup bana lot veriyor hatta 1basamak daha da altta kadar gidiyor sonra yine uste cikiyor. Killandim valla.

sana 1 verir ötekinden 5 alır onu bilemeyiz...temettuyu bekliyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Tık yok valla
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5. PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. aracılığı ile ihracat gerçekleştirmek isteyen firmalar, kendileri ile ilgili bilgileri içeren formu doldurarak şirketimize göndermelerini müteakip tarafımızca ziyaret edilecektir.

Şirketimiz, bize güvenerek sözleşme imzalamış olan firmalarımızı koruma amacıyla, ihracatına aracılık yapacağı firma seçiminde çok titiz davranmaktadır. Kendileri ile sözleşme imzalanmadan önce firma yapısı incelenmekte ve sahip olunması gereken kriterler göz önüne alınmaktadır.

Bu doğrultuda firmalardan başlangıç olarak, gerekli belgeler talep edilmektedir. Koşullarda karşılıklı mutabık kalınması durumunda ihracatlarda aracılık yapılmasına dair sözleşme imzalanır.

Uygun kriterleri taşıyan imalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmaların ihracatlarına aracılık yapılmaya başlanmasından sonra, belirli dönemlerde firma nezdinde, şirketimiz yetkilisi tarafından KDV iade işlemleri açısından denetim yapılmaktadır.

http://www.psdisticaret.com.tr/

Aracı ihracatçı sözleşmemiz gereği, yurtdışı pazar ve müşteri temini, ihracat bağlantıları, dış satım sözleşmeleri, ihraç edilecek ürünün temini, ambalajlanması, taşınması, malın alıcısına teslimi, mal bedellerinin takibi tamamen imalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmalara ait bulunmaktadır. Sonuç olarak ihracat işlemleri gümrük müşavirleri ile imalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmalar adına verilen vekaletnameler kapsamında gerçekleşmektedir.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=39509&page=11

6.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku

hisse 10000 lotla çok çıkıp çok inen bir hisse geçen 6.80 gidişi gördüm komedi gibi idi .6.78de 9lot 6.79da 15 lot vardı çıkış böylede iniş farklımı oda aynı .aşağıdan sana 5.59dan 5.58den bir anda 10000-15000 lot veriyorsa söyle 200-300 lot veriyorsa lafını ettiğine bile değmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Onun bahsettiği 3-5 lot esamesi okunmaz . Fıstık fındık parası konuşmaya değmez .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    5.58 ve 5.59 ve dahi 5.60 ile 5.61 e versin Diye Tınaz dan speğe haber gönderdim .
    Tınaz herhalde söylemeyi unuttu. Olmaz ise bu yazdığımı okur dedim hala tık yok .
    Borsa çöktüğünde vermeye kalkarsa o zaman durum farklı olur.
    Vereceksen dön geri ver yukarılardan almam spek kardeş
    Tınaz , Ben de speği tanıyorsun sanıyordum adam seni takmıyor bro .
    Pergamon a çok ihtiyacı olmayan bazı arkadaşların bana vermesini bekliyorum ,

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    hisse 10000 lotla çok çıkıp çok inen bir hisse geçen 6.80 gidişi gördüm komedi gibi idi .6.78de 9lot 6.79da 15 lot vardı çıkış böylede iniş farklımı oda aynı .aşağıdan sana 5.59dan 5.58den bir anda 10000-15000 lot veriyorsa söyle 200-300 lot veriyorsa lafını ettiğine bile değmez
    Son düzenleme : Baygeorge; 25-11-2019 saat: 12:01.

Sayfa 11/271 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •