Sayfa 128/271 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Ilginc olan Ozture grubuna ait Minerek Pergomon sermayedeki payinin ucte birini , obur ortak grubun sirketleri Roteks Tekstil ve Spot tekstilde Pergomon da sahip olduklari hisse oraninin ucte birini satisa hazir hale getirmeleri enterasan geldi bana ...... nezih Ozture gecen sene bu civarlarda baslatti bu satisa hazir hale getirmeyi ama simdiye kadar satti haberi gelmedi , ikinci kez bu yilda yilbasindan sonra ikinci haberi yollmasi sonra Roteks ve spot tekstil de ayni anda haber gondermekeri manidar , yorum yapmak zor , ne yapmak istiyolar ancak kendileri biliyodur , yatirim tavsiyesi deildir....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2. Mkk müracaat hisselerin kaydilestirmeleri
    Toptanda satabilirler
    Borsa üzerinde de satabilirler
    Veya satmisda olabilirler.

3.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Mkk müracaat hisselerin kaydilestirmeleri
    Toptanda satabilirler
    Borsa üzerinde de satabilirler
    Veya satmisda olabilirler.
    Sattiklarinda bilgilendirme yapmazlar mı

Psdtc tam ters kose yapti bizi,

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sermaye piyasası kurulunun V11 _128.1 sayılı "pay tebliğinin 15 inci maddesi gereği pay senetleri irşada işlem gören ortakların kurul kaydında olan ancak borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin borsada satışa konu edilmesi amacıyla merkezi kayıt kuruluşuna yapılan baş vurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Pergomon petejs tekstil .518.800;000
    Pergomon.spor tekstil.160.700;000
    Nominal tutar .TL.bakiye anlamında binlik ayarci olarak .kisurat ayarci olarak.ise virgül kullanılmaktadır ilgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır.borsa tarafından satış işlemi olarak TAS yapılacağı duyurulacak sonra TAS .işlem tarihinde.paylar borsada işlem gören tipe donusturulecek.olup aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuata on görülen sürede tamamlanacaktır.mevzuat böyle diyor

6.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Psdtc tam ters kose yapti bizi,

vigamox durum bumu diyosun:

https://www.youtube.com/watch?v=xNvWP9thXow

7.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Ilginc olan Ozture grubuna ait Minerek Pergomon sermayedeki payinin ucte birini , obur ortak grubun sirketleri Roteks Tekstil ve Spot tekstilde Pergomon da sahip olduklari hisse oraninin ucte birini satisa hazir hale getirmeleri enterasan geldi bana ...... nezih Ozture gecen sene bu civarlarda baslatti bu satisa hazir hale getirmeyi ama simdiye kadar satti haberi gelmedi , ikinci kez bu yilda yilbasindan sonra ikinci haberi yollmasi sonra Roteks ve spot tekstil de ayni anda haber gondermekeri manidar , yorum yapmak zor , ne yapmak istiyolar ancak kendileri biliyodur , yatirim tavsiyesi deildir....
    mide bulandımı bulandı gerisi şimdilik hikaye. altın yumurtlayan tavuğu kesecekler ise ya birileri şirketi satın alacak yada hedef çok büyük böyle temettü veren bir şirket için başka bir minval aklıma gelmiyor şu anda .yaşayıp göreceğiz kendi adıma asla sıkıntı yok 26000 lot satmışım karımı almışım kalan 10000dende ne cacık olursa artık bahtımıza .8den dalarım diyordum ama bu ortamda asla alınmaz artık bu hisse ortalık düzelmeden .tabii bu yorumlar beni bağlar ark.ytd

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    Valla, istahli sekilde lotumu 10bine tamamlamaya calisiyordum. Sonra lotlar piyasa suruluyor hikayesi, bilmiyorum ana kotu oldu benim icin.

Sayfa 128/271 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •