Sayfa 131/271 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    2 adet tek taş cevap yazmış onlarda yeni üye .
    Nedense malı pazarlayan eskilerden tık yok .

Tınaz yazsana şimdi iki satır da hisseye kan gelsin .
    Satıp çıktın mı yoksa ?
    tek taş nedemek bay corç

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,749
    yeni üye !
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3. Selamlar eski ortaklarım. Biliyorsunuz 6 küsür gibi alınlarıma başlayı 8 e kadar devam etmiştim. Osmanlı torunları olarak 50 binin üzerinde mal toplamıştık. 11i gördüğünde dahi çıkma niyetim yoktu. Fakat ardından gelen bazı hareketler hissenin daha çıkamayacağı izlenimini uyandırdı bende. O nedenle 10.35 ortalama ile çıktım hisseden. Buradan da yazdım çıkınca. Hisse çok güzel karlılık çok iyi ama tahtadaki hareketler, hisse satış haberleri mide bulandırıyor. 7 nin altı tekrar alım bölgesidir benim için. Ama asıl alımlarımı 6 nın altında yaparım. 5 e değerse ne var ne yok girerim. 7 olmadan da hiçbir türlü girmem. Hepinizin çok kazanması dileğiyle. Selam olsun üstad Cengo’ya. Selam olsun pergamon yatırımcısına

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by zeck Yazıyı Oku
    Selamlar eski ortaklarım. Biliyorsunuz 6 küsür gibi alınlarıma başlayı 8 e kadar devam etmiştim. Osmanlı torunları olarak 50 binin üzerinde mal toplamıştık. 11i gördüğünde dahi çıkma niyetim yoktu. Fakat ardından gelen bazı hareketler hissenin daha çıkamayacağı izlenimini uyandırdı bende. O nedenle 10.35 ortalama ile çıktım hisseden. Buradan da yazdım çıkınca. Hisse çok güzel karlılık çok iyi ama tahtadaki hareketler, hisse satış haberleri mide bulandırıyor. 7 nin altı tekrar alım bölgesidir benim için. Ama asıl alımlarımı 6 nın altında yaparım. 5 e değerse ne var ne yok girerim. 7 olmadan da hiçbir türlü girmem. Hepinizin çok kazanması dileğiyle. Selam olsun üstad Cengo’ya. Selam olsun pergamon yatırımcısına

Dostum bir kere satmanız menfattinize olmuş paranızı güle güle harcayan.ancak borsada işlem yapan bir dostumuzdur olarak şunu unutmayınız yukarıdaki yazınıza istinaden yazıyorum benim gibi binlerce tahtada yatırım yapmış arkadaşlarımız var.tahtada ortak satışları var olabilirde .şimdi şansınız malımızı satmadsydiniz 6 ve aşağısında alırım 7. Ve 8 lerden almam diye yazıyorsun.
    Şimdi şahsın bu rakamlara geleceğinin garantisini verin bende satayım malimi.bu tür yaklaşımımız yanlış.ne kadar ortak sayısı olursa olsun bu tahtanın onun kapstamazlar.sstilsn malların bir kısmı satılmıştı olabilir.toptanda satabilirler.
    O açıdan yazdıklarınızı an ötürü malını satacak arkadaşların vebalini alabiliyorsunuz sizi kutluyorum .
    Burada hala yatırım yapmış bekliyen arkadaşlardan özür dilemelisiniz.nokta.11 .lerden ve 10 li rakamlarda bu ısrarcı yazınızı yazsaydiniz şahsınıza taktir ederdim fakat şimdi şansınızı protodtu ediyorum.ytd

5. Aynen katılıyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Dostum bir kere satmanız menfattinize olmuş paranızı güle güle harcayan.ancak borsada işlem yapan bir dostumuzdur olarak şunu unutmayınız yukarıdaki yazınıza istinaden yazıyorum benim gibi binlerce tahtada yatırım yapmış arkadaşlarımız var.tahtada ortak satışları var olabilirde .şimdi şansınız malımızı satmadsydiniz 6 ve aşağısında alırım 7. Ve 8 lerden almam diye yazıyorsun.
    Şimdi şahsın bu rakamlara geleceğinin garantisini verin bende satayım malimi.bu tür yaklaşımımız yanlış.ne kadar ortak sayısı olursa olsun bu tahtanın onun kapstamazlar.sstilsn malların bir kısmı satılmıştı olabilir.toptanda satabilirler.
    O açıdan yazdıklarınızı an ötürü malını satacak arkadaşların vebalini alabiliyorsunuz sizi kutluyorum .
    Burada hala yatırım yapmış bekliyen arkadaşlardan özür dilemelisiniz.nokta.11 .lerden ve 10 li rakamlarda bu ısrarcı yazınızı yazsaydiniz şahsınıza taktir ederdim fakat şimdi şansınızı protodtu ediyorum.ytd
    Cemalettin bey. Ben ilk aldığımda da. Sattığımda da yazdım. Çünkü özelden soran çok oldu. Kağıda hala güvenim tam. İnşallah sizler benden kat kat fazla kazanırsınız. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Herkes gibi ben de kendi düşüncemi yazdım. Ters taraftan düşünün. Peki siz o rakamlara gelmeyeceğinin garantisini verebiliyor musunuz? Eğer gelirse siz vebal almış olmuyor musunuz? Dediğim gibi amacım tartışma çıkarmak değil. Çok içtenlikle söylüyorum. Umarım hatalıyımdır ve siz benden kat be kat fazla kar edersiniz. Hisse 50 olur inşallah da bende bir daha alamam.

7.  Alıntı Originally Posted by zeck Yazıyı Oku
    Selamlar eski ortaklarım. Biliyorsunuz 6 küsür gibi alınlarıma başlayı 8 e kadar devam etmiştim. Osmanlı torunları olarak 50 binin üzerinde mal toplamıştık. 11i gördüğünde dahi çıkma niyetim yoktu. Fakat ardından gelen bazı hareketler hissenin daha çıkamayacağı izlenimini uyandırdı bende. O nedenle 10.35 ortalama ile çıktım hisseden. Buradan da yazdım çıkınca. Hisse çok güzel karlılık çok iyi ama tahtadaki hareketler, hisse satış haberleri mide bulandırıyor. 7 nin altı tekrar alım bölgesidir benim için. Ama asıl alımlarımı 6 nın altında yaparım. 5 e değerse ne var ne yok girerim. 7 olmadan da hiçbir türlü girmem. Hepinizin çok kazanması dileğiyle. Selam olsun üstad Cengo’ya. Selam olsun pergamon yatırımcısına

Almak isteyene istediği yerden veriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,749
    14 TL olacağoını ben garanti ediyorum .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 131/271 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •