Sayfa 136/271 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar. şehit olan askerlerimizin mekanları cennet olsun, yaralı olan askerlerimizde rabbim acil şifalar versin inşallah.
    Amin . bugün için başkada söze kelama gerek yok.

2. Borsa iner çıkar un gelir toparlar. Para kaybedilir kazanılır. Giden canlarımız geri gelmez. Allah kimsenin ocağına ateş düşürmesin analar ağlamasın. Şehitlerimize rahmet diliyorum. Onlar zaten cennetin baş köşesinde. Çok üzgünüm çok. Allah canlarımızın ayağına taş degsirmesin
     Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Foreksin haberine göre ''SPK bugün açığa satışları yasakladı''. Hayırlı Cumalar. şehit olan askerlerimizin mekanları cennet olsun, yaralı olan askerlerimizde rabbim acil şifalar versin inşallah.
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bir miktar daha kunbaraya attık.

4.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Borsa iner çıkar un gelir toparlar. Para kaybedilir kazanılır. Giden canlarımız geri gelmez. Allah kimsenin ocağına ateş düşürmesin analar ağlamasın. Şehitlerimize rahmet diliyorum. Onlar zaten cennetin baş köşesinde. Çok üzgünüm çok. Allah canlarımızın ayağına taş degsirmesin

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şehitlerimize allahtan rahmet tüm milletimize sabırlar dilerim.

5. spk, açığa satışları yasaklamış ...! bugüne mahsus mu bilmiyorum, ağalardan nasıl izin almışlar , utanma sıkılma olsa sizde buna kalıcı bir çözüm gelirdi ama kime sölüyoruz, hasır altı olan bilançolar, batan şirketlerde canı yanan yatırımcı ya kulak tıkayan yönetim, emir iyleiştirmeye, emir iptal etmeye bile para kesen vergi anlayışı , ara dönemlerde denetimsiz blançolar , herşey küçük yatırımcının aleyhine, sonrada borsamız gelişmiyor, kaymak yedikçe doymayan zengine gidiyor, içerde dönen para ya devlet kefil değil , geçmişte bankaları hortumlayan banka sahipleri , o yetmediği gibi soyulduk deyip devleti bir kez daha dolandırdı, ülke dışına kaçanlar lüks hayata devam ediyor, demekki fakirlik bir suç, zira hep tokadı fakir yiyor...

6. Tüm pergamon yatırımcılarına selamlar saygılar benim için değerli ve son derece saygı duyduğum kıymetli Tınaz hocamın burada yazdığını gördüm sonra da şirketi araştırmaya başlamam ile birlikte aranıza katılmam bir oldu.

Tınaz abinin yotumlatını Halil buhur beyin topiğinde çok dikkatli takip ederdim hatta kendisiyle özel yazışmalarımız da olmuştu politeknik hissesi o zamanlar 8 tl idi ve deneyimli ve isabetli analizleri ile bugünleri o zamanlardan görmüş kıymetli birisidir iyi ki gördüm tekrar kendisini..size Saygı ve selamlarımı iletirim hocam

Ortak satışı olacakmış diye biraz tedirginlik ve acaba ne iş sorgulamaları olmuş ancak satışa konu olacak olan lotlar devede kulak misali hem bu tarz satışlar tahtanın ahengini ve ritmini bozmadan yapılır diye düşünüyorum bu tarz hisselerde..

İnşallah uzun bereketli faydalı bir yatırım olur hepimiz için...

İyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Tüm pergamon yatırımcılarına selamlar saygılar benim için değerli ve son derece saygı duyduğum kıymetli Tınaz hocamın burada yazdığını gördüm sonra da şirketi araştırmaya başlamam ile birlikte aranıza katılmam bir oldu.

Tınaz abinin yotumlatını Halil buhur beyin topiğinde çok dikkatli takip ederdim hatta kendisiyle özel yazışmalarımız da olmuştu politeknik hissesi o zamanlar 8 tl idi ve deneyimli ve isabetli analizleri ile bugünleri o zamanlardan görmüş kıymetli birisidir iyi ki gördüm tekrar kendisini..size Saygı ve selamlarımı iletirim hocam

Ortak satışı olacakmış diye biraz tedirginlik ve acaba ne iş sorgulamaları olmuş ancak satışa konu olacak olan lotlar devede kulak misali hem bu tarz satışlar tahtanın ahengini ve ritmini bozmadan yapılır diye düşünüyorum bu tarz hisselerde..

İnşallah uzun bereketli faydalı bir yatırım olur hepimiz için...

İyi akşamlar
    satışa konu senet sermayenin yaklaşık %15 i kardesssss...bu mu devede kulak

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    satışa konu senet sermayenin yaklaşık %15 i kardesssss...bu mu devede kulak
    Eğer o hisseleri bu fiyatlardan satarlarsa, 30 yıllık borsa hayatımda hiç bir şey öğrenmemişim derim kendime. Kendi kümesinde duran tavuğu kim keser ki...?

Sayfa 136/271 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •