Sayfa 137/271 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by tengiz Yazıyı Oku
    Eğer o hisseleri bu fiyatlardan satarlarsa, 30 yıllık borsa hayatımda hiç bir şey öğrenmemişim derim kendime. Kendi kümesinde duran tavuğu kim keser ki...?
    Aynen doğru söylersin dost kardeş
    Altın yumurtlayan tavuğu kim keser isterlerdi zamanında aşağı yukarı hareketlerle millette yedirirler di.
    Borsada her şeye hazırlıklı olmakta fayda var.bu üçüncü yılın yola devam bu senede alırız temettuule parayı yıllık bankaya yatırım derim nokta.pergo yatırımcı dostlarıma slm.lar olsun.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Aynen doğru söylersin dost kardeş
    Altın yumurtlayan tavuğu kim keser isterlerdi zamanında aşağı yukarı hareketlerle millette yedirirler di.
    Borsada her şeye hazırlıklı olmakta fayda var.bu üçüncü yılın yola devam bu senede alırız temettuule parayı yıllık bankaya yatırım derim nokta.pergo yatırımcı dostlarıma slm.lar olsun.ytd
    altın yumurtluyor mu...sanki fabrika bu..temettu artık 50 kuruş diye bir karara bakar..yada temettu memettu yok derse üç sandalyeyle bas basa kalırsın...kalacaksın demedim kalabilisin...o kadar güvenme

3.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    altın yumurtluyor mu...sanki fabrika bu..temettu artık 50 kuruş diye bir karara bakar..yada temettu memettu yok derse üç sandalyeyle bas basa kalırsın...kalacaksın demedim kalabilisin...o kadar güvenme
    Ben bu tur yazilarin amacini anlamiyorum.

Daha da dussun diye mi yaziyorsun.

PSDTC risk almaz.

Enerji, doviz, hammade maaliyeti sorunu olmaz.

Ihracata aracilik yapar.

Madem 3 sandalye ile oluyor, Ege'deki 8.000 ihracatci kendileri yapsin ihracati o zaman, kendi alsin KDV sini.

Gecen sene 2,92 TL. nakit kar payi verdi, yedekleri bile verdi.

Yani sirket gelecek sene ne yaparim hic yoksa yedekleri tutayim demedi, bi size dert oldu.

Git baska hisse al kardesim, ikide bir bu sayfaya gelip zehir akitip durma.

4. Bi bu, bi de gokhan'midir nedir, bunlardan baska bilen yok hisse nette, bi bunlar biliyor.

Temettu yok derseymis, 3 sandalyeyle basbasa kalirmisiz.

Bizim paranin kahyasi herif.

Sana ne ?

Git baska hisse al.

5. Bu adamin hic bilancoda soyleyken soyle yazdigini gormezsiniz.

Muhtemelen hissesi de yoktur.

10 larca sayfa yazdik anlattik gecmis sayfalarda, ne onlari okur, ne de sirketin web sitesini.

Diger bazi hisselerde de aynini yapar, negat herif, gelir moral bozar gider.

Bundan ne sekilde tatmin oluyorsa artik.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu adamin hic bilancoda soyleyken soyle yazdigini gormezsiniz.

Muhtemelen hissesi de yoktur.

10 larca sayfa yazdik anlattik gecmis sayfalarda, ne onlari okur, ne de sirketin web sitesini.

Diger bazi hisselerde de aynini yapar, negat herif, gelir moral bozar gider.

Bundan ne sekilde tatmin oluyorsa artik.
    4.5 Milyar TL. ihracati bi basina yapiyor, hicbir tedarikciyi de silah zoruyla toplamiyor.

Daha iyi biliyorsan, sen yap, 3 sandelyeni ben veririm.

7. Kapasite yok, kafa almiyor.

Ya adam gider dis ticaret mustesarligindan alir belgesini, kendi yapar, dusuncesini asamiyor.

Kafa almadigi icin.

8. Bir daha da bu topicte yazmiyorum.

Bundan sonra sorusu olan bu adama sorsun.

Benden bu kadar.

Sayfa 137/271 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •