Sayfa 180/272 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 2170 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Hocam baktım buldum, sizce yapılan yorumlar doğrumu. Eğer yapılan yorumlar doğrusu ise sizce bu hisse nerelere gider.

doğruysa bile bu reklamcılar kağıt pazarlamaktan başka bişey yapmadıkları için iş bilen için aksi tesir yaratır. Diğer yandan ortaklığa dair hiç bir yerde hiç bir haber duymadım. ama isterlerse alıp yükseltsinler benim için hava hoş :D

3.  Alıntı Originally Posted by bufalu Yazıyı Oku
    doğruysa bile bu reklamcılar kağıt pazarlamaktan başka bişey yapmadıkları için iş bilen için aksi tesir yaratır. Diğer yandan ortaklığa dair hiç bir yerde hiç bir haber duymadım. ama isterlerse alıp yükseltsinler benim için hava hoş :D
    Hayırlısı bakalım hocam. Bu hafta belli olur. Eğer yaptıkları yorum doğruysa.

4. PSDTC Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş. Yabancı Ortak Geliyor.

Ortak Olacak Yabancı Amerikalı Firma (Procter & Gamble) Ortaklık İçin (PSDTC) Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş ile Anlaşmada Sona Geldiklerini Açıklamış.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    PSDTC Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş. Yabancı Ortak Geliyor.

Ortak Olacak Yabancı Amerikalı Firma (Procter & Gamble) Ortaklık İçin (PSDTC) Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş ile Anlaşmada Sona Geldiklerini Açıklamış.
    Sadece duyum bu, kaynagini bulamiyorum 2 saattir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,806
    2017 Şubat ta siteye katılan biri 2020 Ocak ayında katılmış birinden Hocam diye bahsediyor ise sorma ihtiyacı duyarım. Sn Bafulu bu kadar az hisse net tecrübeniz varken size hocam diyen bu arkadaş neden size hoca payesini uygun görmüş bize nedenleri ile Bahşederseniz müteessir oluruz yada gerçek hayatta demek ki tanış durumunuz ve engin bilgi ve deneyiminiz var . oysa Teknik bir bilgi beklerken reklamcılıktan bahsetmeniz hocalık makamına yakışmadı . Biz detaylı bir finansal okur yazarlık bekliyoruz Lütfen bize de dedikodu dışında biraz teknik detay verebilirseniz açlığımızı doyururuz .
    Bana bakmayın bu köyün delisi olurum .

SN Tınaz mümkün değil balondur o haber .
    Yabancı ortak P&G ise önce resmi açıklama yapardı .
    Bu şekilde yapmazlar velevki oldu ABD herkesin TAZMİNAT HAkkı doğar .
    Yani kısaca PG gelseydi alenen İlan verirdi .
    Ayrıca P&G Diş ticaret şirketine ortak olmaz PG Kimyasalcıdır .
    Bkz : P&G Şirketler grubu
    https://www.pg.com.tr/urunleri-ve-markalari/

Alıntı Originally Posted by bufalu Yazıyı Oku
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,806
    Belki yoktur zaten olmamalı saçma çünkü , fazla zorlama
    Kimyasalcı Gömlekçi evlilik uyumlu değil olsa dahi erken boşanırlar.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sadece duyum bu, kaynagini bulamiyorum 2 saattir.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8. Yalniz soyle bir durum var, PG'nin cok genis urun gami var, bu urunlerin yurtdisi satisi ile ugrasmak yerine hazir kontaklari olan bir ihracat sirketi ile anlasabilir.

Jak Eskinazi, Ege Ihracatcilar birligi genel koordinatoru ve cok genis cevreye sahip, bu durum PG icin cok buyuk imkan saglar.

Kaldi ki, eger PG bir yatirim dusunuyorsa, bu doviz getiren bir saha olacaktir, ben onlarin yerinde olsam, PSDTC'ye ortak olur, ya da ciddi montanda PSDTC hissesi alirdim.

Zaten toplam sermaye 7.450.000 lot. Illa birileri cok ciddi teklifle gelecektir.

Sayfa 180/272 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •