Sayfa 185/271 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

2. Pergamon son 3 senenin en istikrarlı hisselerinden yatırım yapamadığı için ozsermayesini nakti değerler olarak değerlendiriyor doların bu kadar arttığı dönemde temettü sude düşük olduğu için bu sene geçen seneye göre nispeten daha karlı geçirebilir diye düşünüyorum bu arada bende bu hisseden yok daha öncede açıkladım benim yatırım stratejime uymayacak derecede sığ olduğu için elimden çıkardım

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Pergamon son 3 senenin en istikrarlı hisselerinden yatırım yapamadığı için ozsermayesini nakti değerler olarak değerlendiriyor doların bu kadar arttığı dönemde temettü sude düşük olduğu için bu sene geçen seneye göre nispeten daha karlı geçirebilir diye düşünüyorum bu arada bende bu hisseden yok daha öncede açıkladım benim yatırım stratejime uymayacak derecede sığ olduğu için elimden çıkardım

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam hiç fark etmediniz mi zaten sığ hisseleri uçuruyorlar spekülatif harekat ettiriyorlar. Örnek iztar, tactr, ekiz, vb. Bende petkm de var ama bütün hisseler uçtu bir bu PSDTC ve petkim gitmemek için herşeyi yapıyorlar.

4. Ya anlamıyorum bu hisseyi, kârı olmayan bitik firmaların bile hisseleri tavan tavan gidiyor. Bu hissenin zararı olmadığı halde lot sayısı az olduğu halde, temettü verdiği halde bu fiyatlardan bir ileri iki geri yapıyor.

5. Bir miktar alarak kervana katildik bakalim ugurlu mu gelecegiz gorecegiz ortaklar bol kazanclar.

6.  Alıntı Originally Posted by eftal Yazıyı Oku
    Bir miktar alarak kervana katildik bakalim ugurlu mu gelecegiz gorecegiz ortaklar bol kazanclar.
    Hayirli olsun, hosgeldiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    ben çok aldım sanırım benim satmamı istiyor merak etmeyin her gün 2% çıksın 6 ay çıksın herkes ihya olur . Oltanın ucundaki yem o kadar büyük ve güzel ki tüm balıklar oltaya atlayacak .

8.68 üzeri vermek 8.52 altında almak lazım TRADE Kağıdır .
    SABAH SAT YUKARIDAN AKŞAM AL AŞAĞIDAN
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    ben çok aldım sanırım benim satmamı istiyor merak etmeyin her gün 2% çıksın 6 ay çıksın herkes ihya olur . Oltanın ucundaki yem o kadar büyük ve güzel ki tüm balıklar oltaya atlayacak .

8.68 üzeri vermek 8.52 altında almak lazım TRADE Kağıdır .
    SABAH SAT YUKARIDAN AKŞAM AL AŞAĞIDAN
    güzel diyorsun da bunlar sığ hisse öyle alıp satmak çok kolay olmuyor.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Sayfa 185/271 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •