Sayfa 190/272 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon
Arama sonucu : 2173 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    PSDTC ye methiler düzenleyen , Teknik analizini her gün çizenler ne oldu ?
    Anladım o çizim yaptıkları sırada pazarlama yapmışlar . Kağıt düşünce alırlar
    Aldıklarında gene pazarlama teknik anlaiz başlar . Bayrak formasyonu direk
    fincana kulp takanlar oldu . Ama üzülmeyin yeni gelen teknikçiler daha yaratıcı
    İmbik , şamdan formasyonları yapacaklar .
    Çok kötü bir ruh hali. Allah yardım etsin. Acil şifalar dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Çok kötü bir ruh hali. Allah yardım etsin. Acil şifalar dilerim.
    Her gecen gun daha kotuye gidiyor.

Hissenin gunluk fiyat hareketlerine gore nerdeyse kitap yazacak.

3. En büyük kazanç guvendir.nokta.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    bir daha çakar mı acaba bende alış girdim ama vermez gibi me geliyor akıllanmış olabilir.
    Bende 8.30 a alış girmiştim, vermedi.

5. Haftalık grafik: macd trigeri kesmiş. Artık yukarı gitmek yönünde kararlı. Trend ile birlikte bir kanal içinde hareket ediyor. Burada temel analiz yapan herkese saygılarımı sunarım, aynı zamanda da teknik paylaşımlarda bulunanlar da saygıyı hak ediyordur diye düşünüyorum.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Haftalık grafik: macd trigeri kesmiş. Artık yukarı gitmek yönünde kararlı. Trend ile birlikte bir kanal içinde hareket ediyor. Burada temel analiz yapan herkese saygılarımı sunarım, aynı zamanda da teknik paylaşımlarda bulunanlar da saygıyı hak ediyordur diye düşünüyorum.

Ellerine saglik Umut,

Sagolasin.

7. [QUOTE=Umut0109;4461190]
    Haftalık grafik: macd trigeri kesmiş. Artık yukarı gitmek yönünde kararlı. Trend ile birlikte bir kanal içinde hareket ediyor. Burada temel analiz yapan herkese saygılarımı sunarım, aynı zamanda da teknik paylaşımlarda bulunanlar da saygıyı hak ediyordur diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[Emeklerinize sağlık Umut0109

8. Herkese iyi bayramlar. Sağlıklı ve huzur dolu günler dilerim.

Sayfa 190/272 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •