Sayfa 195/271 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Merak ettigim bir konu var.

Eylul'u beklemiyormuyuz, bu acele neden ?

Su akar yolunu bulur, elbette beklenen yerlere gelecektir.

Bu arada pek cok ky malini kaybetti.

Yeniden giris sansi bulabilirler mi, bilemem.

Yineleyelim, maliniza sahip cikin.

2. Hürriyet.com.tr'deki bir haberden bahsediliyordu. Haberin linkini yazın diye yorum ekledim. Cevap veren olmadı ve moderasyon iki kez yorumumu sildi. Enteresan..
     Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Doğru olma ihtimali olabilir ama geçen haftada Abd li bir firma ile ortal olacak diye investte yorumlar yapıldı ama ertesi gün nerdeyse eksi kapatacaktı. Yarın belli olur şu kadar alım girdim emer verdim diyenleri.
    Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmet 75 Yazıyı Oku
    Hürriyet.com.tr'deki bir haberden bahsediliyordu. Haberin linkini yazın diye yorum ekledim. Cevap veren olmadı ve moderasyon iki kez yorumumu sildi. Enteresan..

Aynen bende "Pergamonda yine aynı ekip gelmiş. Geçen seferde yine aynı muhabbeti yapıp ellerinde ki mali çakıp çıkmışlardı. Herkes haber var diyor ama nedense haber linkini atamıyor. Siz kendi gözünüzle haberi okuyun ona göre hareket edin. Yatırım tavsiyesi değildir." Diye yazdım benim yorumu da 2 dakika içinde sildiler.

4. Yeni bir yorum yazdım. Yasaklamislar beni
     Alıntı Originally Posted by beyzade75 Yazıyı Oku
    Aynen bende "Pergamonda yine aynı ekip gelmiş. Geçen seferde yine aynı muhabbeti yapıp ellerinde ki mali çakıp çıkmışlardı. Herkes haber var diyor ama nedense haber linkini atamıyor. Siz kendi gözünüzle haberi okuyun ona göre hareket edin. Yatırım tavsiyesi değildir." Diye yazdım benim yorumu da 2 dakika içinde sildiler.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmet 75 Yazıyı Oku
    Yeni bir yorum yazdım. Yasaklamislar beni

Sabahtan beri takip ediyorum. Muazzam bir tezgah kurulmuş gibi.. Uyarı mahiyetindeki mesajlar anında siliniyor. Ver coşkuyu tarzı durmadan mesajlar yayınlanıyor..

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmet 75 Yazıyı Oku
    Sabahtan beri takip ediyorum. Muazzam bir tezgah kurulmuş gibi.. Uyarı mahiyetindeki mesajlar anında siliniyor. Ver coşkuyu tarzı durmadan mesajlar yayınlanıyor..

Insallah SPK'da takiptedir.

7. Sayın tınaz sizce PSDTC diğer dış ticaret tgsas'a ortak olabilir mi. Düşüncenizi merak ettim.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Sayın tınaz sizce PSDTC diğer dış ticaret tgsas'a ortak olabilir mi. Düşüncenizi merak ettim.
    Bence olamaz, tek ortaklik sansi, piyasadan yuksek montanli hisse toplamasi, tabii fiyati odeyerek.

Hani bazilari der ya, hikaye lazim, is'te bir takim cakallar hikaye yaziyor.

Yalniz bu 9.38 lik kapanis, 10 gunluk hareketli ortalamanin uzerinde, yarin sabah en gec 11.00 e kadar, islem hacminden goruruz, gidiyormu diye.

Ky'cin elindeki mal iyice azaldi, gerci bilemiyoruz, ne kadar kaldi ama bakarsin buyuklerden biri goturur, hic belli olmaz.

Toplam sermaye 7.425.000 lot, bunun %47'si halka acik. Dolasimda 3.5 Milyon lot mal var, elde tutan bilincli kesimin hissesini satacagini sanmam, kalan hisseler icin, ky'cinin malini kapmak icin mucadeleyi de fiyat hareketlerinden goruyoruz.

O nedenle alir basini giderse 13 te 14 te durmaz diye dusunuyorum.

Sayfa 195/271 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •