Sayfa 198/271 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Grafik günlüktür. Hala kanal içindeyiz. 8,82 fibo desteğimizdir.
    Tınaz hocam ne dersiniz bilmem ama şahsi görüşümdür; 1 ve 3. Çeyrek bilançolar denetimden geçmiyor. Dolayısı ile ben şahsen çok dikkate almıyorum. En azından benim için belirleyici bir kalem olmuyor. Sadece Psdtc için değil tüm hisseler için böyle düşünüyorum. Böylelikle piyasa oyuncularına kazanmak İçin imkan tanındığını düşünüyorum. Şahsi fikrimdir. Saygılarımla.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Grafik günlüktür. Hala kanal içindeyiz. 8,82 fibo desteğimizdir.
    Tınaz hocam ne dersiniz bilmem ama şahsi görüşümdür; 1 ve 3. Çeyrek bilançolar denetimden geçmiyor. Dolayısı ile ben şahsen çok dikkate almıyorum. En azından benim için belirleyici bir kalem olmuyor. Sadece Psdtc için değil tüm hisseler için böyle düşünüyorum. Böylelikle piyasa oyuncularına kazanmak İçin imkan tanındığını düşünüyorum. Şahsi fikrimdir. Saygılarımla.....

Olabilir, belki de oyledir, bilemem.

Ben sahsen PSDTC'den memnunum.

Dunya cok ciddi bir donemden geciyor, bu donemde, hissenin piyasa fiyati bence oldukca yerinde.

Ha adam bu fiyati begenmez, satar baska hisse alir. Keyfi bilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

; 1 ve 3. Çeyrek bilançolar denetimden geçmiyor. Dolayısı ile ben şahsen çok dikkate almıyorum. En azından benim için belirleyici bir kalem olmuyor. Sadece Psdtc için değil tüm hisseler için böyle düşünüyorum.

...Diğer hisseler için denetim dışı oluşundan dolayı kalem oynatılabilir doğru ama pergamon neyi saklayacak ki,kabak gibi her şey ortada,gelen kar ın büyük kısmı likit varlığın 3 aylık tl mevduat faizinde(5 mil tl si hariç döviz mevduatta)

Açın bakın dipnotlara basit bir matematikle 2.çeyrek karını tahmin etmeniz grafik-çizgi cekmekten,fibo seviyesi vs bulmaktan daha basit...

Öyle gizemli grift karmaşık şirket değil yahu...3 yıldır en detaylı şekilde anlattım resim dipnot vs Bilal bile anlardı...

Bu arada Sn Tınaz,zorunlu yasal yedek akçeler temettü olarak dağıtılmaz...Hatta en son genelgeyle artık halka açık firmalar geçmiş yıl karlarını temettü olarak dağıtamaz diye hüküm kondu.Seneye anca 50-60 krş net temettü verir tahminim.

4. Bu vadeli hesaba yatırılmış 44 mil tl nin 5,5 mil tl si döviz mevduat 39 u ise 3 aylık %10 brüt yıllık faizde park edilmiş.3 aylık getirisini bulmak kolay.

Bu 44 mil tl likit varlığın 8 i ise ödenmeyen temettü farkı ayrıca.

Bu da Döviz pozisyon tablosu

5. PSDTC dış ticaret olumlu doş ticaet açılır

Havayollarının uçuşa başamasıı dış ticaret açısından olumlu sonrasonda karayolları ve sınır kapılarıda tam randımanlı hızlanır ticaret başlayacak ve eski işler canlılık geri gelecek kademe kademe yavaş yavaş olmacak ama dengeli olmas dha iyi psdtc olumulu yansız Bundan sonra bu beklentiyi fiyata yansıtabilir kişisel görüşüm hisse için olumludur .y.t.d.

6. Pergomon.uyuda büyü ninini e bebek e uyu bakım bireye kadar.ytd.....

7. Tınaz kardeş iyi akşamlar saygilar

8. Tınaz kardeş iyi akşamlar saygilar

Sayfa 198/271 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •