Sayfa 2/271 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by zeck Yazıyı Oku
    Yüklü derken senin hayal edebileceğinden çok demek istedim. Hayal gücünü kullan Cengo

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sanki arkadaş garan dan mal almış gibi konuşuyor. Yaw her kademesinde 50,100 lot olan bazen maksimum 1000,1500 bir iki kademede mal olan pergamon 'dan bahsediyoruz zeck. Sanırım u30 hisselerinden birine yazacaktın yanlış geldin. Yoksa dediğin gibi hayal gücümü kullanırsam,maksimum 1000 adet yüklü almışsındır. Dikkat et o yüklü mallarıda yolda giderken elinden kapmasınlar.

2. 1000 lot için parmağımı oynatmam Cengo. Hayal gücün çok darmış.

3. cengo zeck malları satsında kapıp kaçayım diye çok beklersin satma sakın zeck sen sattığın anda bu cengo tavana kitler demedi deme.

4.  Alıntı Originally Posted by theorginal Yazıyı Oku
    cengo zeck malları satsında kapıp kaçayım diye çok beklersin satma sakın zeck sen sattığın anda bu cengo tavana kitler demedi deme.
    Malları aldığım gün hacim rekor yaptı hissede o kadar söyleyim. Benim sattığım malın 10 da birini alacak gücü yoktur Cengonun. Anca eser gürler. Bazıları laf yapar bazıları icraat.

5.  Alıntı Originally Posted by zeck Yazıyı Oku
    Malları aldığım gün hacim rekor yaptı hissede o kadar söyleyim. Benim sattığım malın 10 da birini alacak gücü yoktur Cengonun. Anca eser gürler. Bazıları laf yapar bazıları icraat.

dayanamadım bugün kalan diğer hisseyi satıp 1 ev parasını buraya tam anlamı ile bağladım.

sanırım senin hisseler ile 2 ev alınır kardeş

6. Masllah ev araba millet basmis... hayırlısı bakalım 7 hareketini yapsa artik üstünde çöreklense

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    dayanamadım bugün kalan diğer hisseyi satıp 1 ev parasını buraya tam anlamı ile bağladım.

sanırım senin hisseler ile 2 ev alınır kardeş
    Üstad ev alacağın yere göre değişir ama istanbuldan 5 ev alınır

8. Gözüme çarpan 2 kurum var alımda İş ve Deniz ...onlarda yaklaşık 3 ayda 100 er bin lot aldı...İstanbulda güzel konumda 1 ev parası bile etmiyor

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 2/271 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •