Sayfa 200/271 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Birinci.Pergomon
    İkinci .Aksa akrilik
    Üçüncü.indeks bilgisayar
    Dördüncü.Gedza.
    Bunlar benim yoldaskarim kimseyi bağlamaz.
    Herkes kendi kararını kendi versin.nokta ytd..

2. Birinci Pergamon

Ikinci AKSA

Ucuncu ISCTR

Dorduncu Cash.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Birinci Pergamon

Ikinci AKSA

Ucuncu ISCTR

Dorduncu Cash.
    Süper can kardeşim kazancın ve sağlığın daim olsun.gedzayi .takibe alırsan sevinirim.iyi geceler .

4.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Süper can kardeşim kazancın ve sağlığın daim olsun.gedzayi .takibe alırsan sevinirim.iyi geceler .
    Tamamdir Hocam.

5. Cemalettin Hocam,

Soz verdigim gibi, Gediz Ambalaji dikkatle inceledim.

Sirketin oz sermayesi 70 milyon TL.

Odenmis sermayesi 11.6 Milyon lot.

Sirket hisselerinin %49.97 si halka acik, buna gore dolasimda 5.8 Milyon lot hisse var.

F/K orani 9.06 YIL.

Pd/Dd orani 1.71 ( yani, Cuma gunku kapanis fiyatina ( 10.32 TL.) gore, 1 TL.lik degeri 1.71 TL.ye aliyorsun).

2019 yili kar'i 12.555.000 olmus, Hisse basina 1 TL.den fazla kar etmis.

2020 Ilk 3 ayda ise, 4.469.000 TL. kar etmis.

Bu gostergelere gore, oldukca iyi ve karli bir sirket.

Ancak, 2019 yili sonunda hisse basina 1.07 TL. brut kar etmesine ragmen, ortagina sadece 10 kurus kar dagitmis.

https://www.gedizambalaj.com/#duyurular

Gorebildigim kadariyla, bu sirket, ortaginla yillik kar'i paylasmamak icin her turlu varyeteyi yapacak gibi gorunuyor.

Ben sahsen, koca bir yil bekledikten sonra, boyle ucuz numaralarla ortagina 10 kurus verebilen sirketleri asla almam.

Bunlardan o kadar cok var ki, ben %100 nakit karpayindan emin olmadikca o hisseyle hic isim olmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Cemalettin Hocam,

Soz verdigim gibi, Gediz Ambalaji dikkatle inceledim.

Sirketin oz sermayesi 70 milyon TL.

Odenmis sermayesi 11.6 Milyon lot.

Sirket hisselerinin %49.97 si halka acik, buna gore dolasimda 5.8 Milyon lot hisse var.

F/K orani 9.06 YIL.

Pd/Dd orani 1.71 ( yani, Cuma gunku kapanis fiyatina ( 10.32 TL.) gore, 1 TL.lik degeri 1.71 TL.ye aliyorsun).

2019 yili kar'i 12.555.000 olmus, Hisse basina 1 TL.den fazla kar etmis.

2020 Ilk 3 ayda ise, 4.469.000 TL. kar etmis.

Bu gostergelere gore, oldukca iyi ve karli bir sirket.

Ancak, 2019 yili sonunda hisse basina 1.07 TL. brut kar etmesine ragmen, ortagina sadece 10 kurus kar dagitmis.

https://www.gedizambalaj.com/#duyurular

Gorebildigim kadariyla, bu sirket, ortaginla yillik kar'i paylasmamak icin her turlu varyeteyi yapacak gibi gorunuyor.

Ben sahsen, koca bir yil bekledikten sonra, boyle ucuz numaralarla ortagina 10 kurus verebilen sirketleri asla almam.

Bunlardan o kadar cok var ki, ben %100 nakit karpayindan emin olmadikca o hisseyle hic isim olmaz.
    Tessekkurler Tınaz dostum

7. Dünya Bankası'ndan Türk ihracatçılarına finansman desteği

Dünya Bankası İcra Direktörleri Kurulu, Türkiye Uzun Vadeli İhracat Finansmanı Garantisi Projesi için Türk Eximbank'a sağlanacak 250 milyon euro tutarında kısmi kredi garantisini onayladı.

https://www.dunya.com/ekonomi/dunya-...-haberi-472671

8. PSDTC tekniği fena değil

Grafikde bir sıkışma mevcut ,9.20 seviyesini geçerse alışları kuvvetlendirebilir direnci 9.50 gözüküyor sanki bir şeyler yapacak kıvamda bekliyor .Bir iki güne rengini belli eder malum dış ticaret en kötüyü atlattı takip edilir al tavsiyesi söz konusu olamaz .

Sayfa 200/271 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •