Sayfa 212/271 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Arkadaşlar ınvest adlı sitede yoğun bir şekilde şirket altın buldu tavanın sebebi bu diye aşırı bir bilgi kirliliği var. Mantıklı yorum yazanların yorumları anında siliniyor. Bir kaç tanede benim yorumum silindi. Haberin kaynağı ve doğruluğu hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Birde farklı niklerle kelime kelime aynı yorum yazılıyor. Dikkat edelim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kahraman1520 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ınvest adlı sitede yoğun bir şekilde şirket altın buldu tavanın sebebi bu diye aşırı bir bilgi kirliliği var. Mantıklı yorum yazanların yorumları anında siliniyor. Bir kaç tanede benim yorumum silindi. Haberin kaynağı ve doğruluğu hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Birde farklı niklerle kelime kelime aynı yorum yazılıyor. Dikkat edelim.

Orası spek dolu itibar etmemek lazım.Akıllarınca alttan Alıyorlar yalan yanlış asılsız haber yazıp yukardan satıyorlar.Sonra düşürüp alttan alıp tekrar yalan yanlış haber yayıyorlar yukardan tekrar veriyorlar.tahta sahipsiz rahat rahat at koşturuyorlar.Eee buda biyere kadar.Uzun vadeci yatırımlık Birinin dikkatini çeker gelir mallarını cizer akılları başlarına gelir.

3.  Alıntı Originally Posted by kahraman1520 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ınvest adlı sitede yoğun bir şekilde şirket altın buldu tavanın sebebi bu diye aşırı bir bilgi kirliliği var. Mantıklı yorum yazanların yorumları anında siliniyor. Bir kaç tanede benim yorumum silindi. Haberin kaynağı ve doğruluğu hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Birde farklı niklerle kelime kelime aynı yorum yazılıyor. Dikkat edelim.

Birgün bu hissede gidecek yukarılara ama ne zaman ya bekleyeceğiz ya da ben gibi alıp satacağız ama 10 tl den satıp tekrardan 11 den hisseye gireceğiz, bu hissenin ne yapacağı belli olmuyor. Trade yapıyorsun ama yaptığına pişman oluyorsun.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Birgün bu hissede gidecek yukarılara ama ne zaman ya bekleyeceğiz ya da ben gibi alıp satacağız ama 10 tl den satıp tekrardan 11 den hisseye gireceğiz, bu hissenin ne yapacağı belli olmuyor. Trade yapıyorsun ama yaptığına pişman oluyorsun.
    Bir arkadasimiz da 8'lerden satip, 5.80 den AKBNK'a girmisti.

Yazik oldu.

5. PSDTC'nin 5 farkli niteligi var.

1. Risk almiyor.
    2. Doviz ve enerji bagimliligi yok.
    3. Doviz fiyat artislarindan avantaj sagliyor.
    4. Rekabet sorunu yok.
    5. Cok durustler.

Eger, sectiginiz hisse, bu niteliklerin tumunu birden tasimiyorsa, uzak durun, sonu mutlaka husran olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    PSDTC'nin 5 farkli niteligi var.

1. Risk almiyor.
    2. Doviz ve enerji bagimliligi yok.
    3. Doviz fiyat artislarindan avantaj sagliyor.
    4. Rekabet sorunu yok.
    5. Cok durustler.

Eger, sectiginiz hisse, bu niteliklerin tumunu birden tasimiyorsa, uzak durun, sonu mutlaka husran olur.
    Belki buna su da ilave edilebilir, bu hissede senede sadece 1 TL. civarinda nakit kar payi beklemek , ve beklentiler de ucmamak lazim.

Dovizin yukselmesinden asil istifade eden Tedarikciler.

Isciye TL. odeyip, mali dovizle satiyorlar.

Bu da disarda rekabet konularinda, onlara buyuk avantaj sagliyor.

7. Bukadar yaygarayı yalan dolan haberi ellerindeki 70bin lotu cıkmak için mi kopardılar.yazık. Gerek bile yok öyle haberlere.

8. Şimdi de geri almaya Allah akıl fikir versin

Sayfa 212/271 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •