Sayfa 223/271 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Tınaz kardeşim ben üç kez al sat yaptım. En son 13 'ten sattım. Bir ileri iki geri yapınca sattım ne zaman satsam ertesi gün %10 daha çıkıyor. Bende söyle bir huy var 13 tl nin altına gelmezse almıyorum. Gelirse yine alırım inşallah.
    Bunu sundan sordum, 3 hafta icinde 82 kurus kar payi verecek, bunu dikkate almismiydin, 3 hafta daha beklemeye degmezmiydi ?

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bunu sundan sordum, 3 hafta icinde 82 kurus kar payi verecek, bunu dikkate almismiydin, 3 hafta daha beklemeye degmezmiydi ?
    Haklisin ama biraz kârı güzel görünce sattım.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

3.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Haklisin ama biraz kârı güzel görünce sattım.
    Hayirli olsun, yanlis anlama, kimsenin isine karismak gibi bir huyum yok, ancak satip ciktim dediginde, keske 3 hafta daha bekleseydi dedim, icimden..

4. Tınaz kardeş nasılsınız sağlık sıhhat nasıl iyi gecelerin olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Hayirli olsun, yanlis anlama, kimsenin isine karismak gibi bir huyum yok, ancak satip ciktim dediginde, keske 3 hafta daha bekleseydi dedim, icimden..
    Yanlış anlamam tınaz kardeşim.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

6.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Tınaz kardeş nasılsınız sağlık sıhhat nasıl iyi gecelerin olsun
    Cemalettin Hocam, Sagolasin, iyiyim.

Siz nasilsiniz ?

Umarim hersey yolundadir.

Saygilar.

Hırsız var
    80 Kr temettü gösterilip hergun halka arz var tahtada yeni alacaklar kap açıklamalarını okusun senet yukseltilip yukseltilip ortakları tarafından satılıyor millet kağıdına destek atarken son gelen tüm kaplar da satış var 12 liralardan beri

Bugün itibarıyla 3 yıldır bende duran tüm psdtc sattım böyle şirket olmaz olsun isterse fiyat fezaya gitsin önce dürüstlük şimdi bu sattıklarını kim alıyor tavandan tabiki ky yukarı süren kim pahalı mal satmak isteyen ortaklar peki al ozaman bende boca ederim ustune

Sayfa 223/271 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •