Sayfa 230/271 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Patronun veya hissedarların hisse satması kötü birşey değildir. Aksine oyuncuların elinde daha fazla hisse olacak. Diğer hisselerde de böyle oldu. Buralardan alanlar nerelerden satacak acaba? Soru bu olmalı.

Yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir. Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Yorumunuz için teşekkür ederim. Dolaşım oranının artması güzel olur tabi.

3. Syn Tınaz hocam Kap'a haber gelmiş bakar mısın ben birşey anlamadım.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4. boğa piyasasında mıyız sizce,ya da hangi aşamasında?

5. Pergomonda küçükleri üflemişler
    Kimsecikler kalmamış pergomon artık ne yapar bilinmez ben çok ucuza sattım
    Kimbilir tahta yapıcı ne yapar ne yapmaz varsa kucuklerden hayırlı olsun ytd

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Dünkü bildirime göre (https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/881375) 864.295 adet daha pay satacak ortaklar.

Sn. Nezih Öztüre'nin satılan payları ile (167.310) sahip olduğu B Grup Hamiline pay sayısı aynı (167.310,10). Gerçi A Grubu Nama olan pay sayısı da (41.002,50) olarak gözüküyor. Hala ortak olarak kalacak satıştan sonra da.

http://www.psdisticaret.com.tr/web/t...lik-Yapisi.pdf

Benim anlamak istediğim, hisse yüksek fiyatlı, henüz bildirilen olumlu bir durum yok (döviz artışından başka), ortaklar/patronlar da satıyor.

Umut bey, grafik yorumlamayı da pek bilmiyorum ama zirveyi tekrar geçecek mi noktasındayız diye anlıyorum.

Satmaya kıyamıyorum almaya da çekiniyorum şu an.

Siz ya da Tınaz bey bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bakış açılarınız nedir merak ediyorum. Paylaşabilirseniz çok sevinirim.

8. Üst kanal içinde kalmaya kararlı. Bu da kanal üst bandını hedef yapar. Rsı dönüş açısını almış.
    Ortakların hisse satması bence olumu. Bunu diğer hisselerimde de yaşadım.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla be asla yatırım tavsiyesi olamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 230/271 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •