Sayfa 235/272 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon
Arama sonucu : 2173 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Gelmiş kağıt 41 liraya fk uzayda defter değerinin kaç katı hala yarım diye tutan varsa ne diyeyim ben kumar masasi
    Ben tutuyom hemde 7 bin lot maliuet 25
    ytd deli saçmasıdır

2. 3 hanede kısmetse okutma düşüncem var
    ytd deli saçmasıdır

3. Bugün aktif derinlikle gün boyu tahtayı izledim alan iş yapıkredi teb satan tek el ak muhtamelen el değiştiriyor vede bunu vaskı olarak kullanıyor yaklaşık 110 civarında sattı elinde 220 bin lot kaldı
    ytd deli saçmasıdır

4. Yabancı takası %14 geçmiş

ONEPLUS A6000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Bu ne ya böyle hergün hergün ortaklar hisse satıyor. Sata sata bitiremedi, yine borsaya kota ettirmek için pay satışı geldi Kap'a.
    satıyor ama hisse yükseliyor,bu nasıl iş böyle,,cepten cebe olmasın?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by AYAKLI BORSA Yazıyı Oku
    Yabancı takası %14 geçmiş

ONEPLUS A6000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar Yabancıların haftalık bazda en çok aldığı hisseler arasında PSDTC var. https://youtu.be/gdRZqC3ozJA bu linkten bakabilirsiniz
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Ne hisse imiş everest dağı olmuş.

8. Sayın TINAZ,
    Çok uzun zamandan beri ,bazı olur olmaz kişilerin yaptığı yorumlardan dolayı, bilgilerinizden ,faydalı yazılarınızdan mahrum ettiniz bizi.Bu dünya kurulduğundan beri hep böyledir. Meyve yüklü ağacı taşlayan çok olur. Kaldı ki Allah'ın peygamber seçtiği kişilere bile gerek söz,gerek fiilen çok eziyet edenler olmuştur.Ve bu böyle devam da edecektir. Şİmdiye kadar ben yazdığınız değerli yazılarınızdan şahsen çok faydalandım .Küçük yatırımcı dostu oldunuz. PSDTC lerinizi sattınız mı?Satmadıysanız bilginiz ve sabrınız ile bu değeri, bence alnınızın akıyla hak ettiniz.Hayırlı uğurlu olsun.Ben 4,5 tan aldıklarımı 15-16-17 lerden çıkmıştım.Eğer çıkmasaydım, bugün 800 bin sahibiydim.Gittim crfsa aldım,tepetaklak aşağı indim.Yine de sizden Allah razı olsun.Lütfen Değerli Arkadaş,bizi yazılarınızdan mahrum etme.Saygılar

Sayfa 235/272 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •