Sayfa 241/271 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Bir zamanlar çok sevdiğim dostum tınaz usta vardı burada
    Çoktandır görüşemedik sağlıklar diliyorum kendisine
    Pergomonun ciğerini yazardı.neyse Yatirim tavsiyesi değildir
    Yolumuz burada uzun tribünden özlemiyle devam.

2. Pergomon küçükleri balinalar yutmuş
    Yazan çizen yok.bari iki satır yazayım sparkle benmi kaldım tahtada.eskiden çok güzel yazan çizenler vardı
    Pergomon.gercekden tahtada küçükler istememekte
    Aylardır mehter takımı gibi.spek gel seninle anlasalim
    Bas aşağı her baskısında mal kaptiriyorsun.yerin buralar değil sende biliyorsun baş gaza artık nokta.ytd

3. kagıdın üzerine ölü topragı serpilmiş gibi. uzun zamandır yaprak kıpırdamıyor. kimse yazmamış. ikili tepeden sonra yön aşagı cevrılmiş ve 23-27 arasında dolanıp duruyor. teknık bilen arkadaşlardan inceleyip yorum yapanda yok. bezdirme politikası mı uyguluyorlar nedir inşallah yakın zamanda bi hareketlenme olur temennisindeyim. beklıyoruz bakalım.

4. buralarda oyalanmasi güç toplamasi iyi...zamaninda 7.4 dan satmistim çok sığ diye..şimdi 24-25 tl den almayi düşünüyorum borsa böyle birşey..

5. Tahtada yaprak kımıldamıyor ne yazan var ne çizen
    Spek istediğini elde etmek icin geleni numarasına atmaklami meşgul bir zamanlar ky.den geçilmezdi
    Şimdilerde tahtada sinekler dolaşmakta
    Ya sabır pergomon.bir gün çok uzaklarda seni görmek dileğimle.tatildeyim.ytd.

6. Pergomoncular.Tatildemisiniz

7. Her yıl düzenli temmettu vereceksin anladık temettü konusunda çıkartsın de.Alti aylıklar açıklanacak güzel bir kar açıklayacaksınız. Şimdi patron soruyorum sana bu güzelin pergomon kurda kuşa neden yem edersin sende insaf yokmu 44 tl yi göster sonra hababam mal satın sızdı hic insaf yokmu tahtada ky.birakmadiniz zararına ellerinden altınız onların adına size haram ediyorum.pergomon eninde sonunda hak ettiği yere gidecektir.hissene sahip çık spek ve patron.nokta.ytd

8. Pergomon altı ahlakta ödenmiş sermayenin üzerinde kar açıklaman gerekmekte her şey pergomon lehine çalışmakta.
    Sabırla beklemekteyiz.ytd

Sayfa 241/271 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •