Sayfa 254/272 İlkİlk ... 154204244252253254255256264 ... SonSon
Arama sonucu : 2173 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Pergomon .nereye dönersen dön spegin patronun seni artık bayramlara hazirlamalilar.senin pergomon yolun çok uzun.nokta ytd..

2. Devre kesti.

3. Paydaslarin seker bayrami kutlu olsun.gerci paydas kalmamış belki vardir

4. Var sizede efendim
     Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Paydaslarin seker bayrami kutlu olsun.gerci paydas kalmamış belki vardir
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bunların yatacak yeri yok halka açıklık %70 e çıktı hala ortakları satış yapıyor kar desen oda vasat akmaz kokmaz şirkete döndü

6. 3 aylik 8 milyon 73 bin TL kar acikliyorsun yerinde sayiyorsun nereye dönersen dön 2022 yılında açıklayacağını kari patron sen biliyorsun boşuna kıvırmaya
    Iki yıldır ortak satisi yaptınız hala yapmaktamisiniz tahtada yatirimci kalmadı 2022 yili pergomon yili olmalı. Spek patron siz bilirsiniz sirket elinizden gidiyor 3 aylikta sermayenin üzerinde kar.guzel patron su temmettuyu de bir an önce tarihini açıklayın .her yıl genel kurul sonrasi dagitirdiniz temmettuyu.patron cok sıktınız yeter .kimse kalmadı küçüklerin beni sorma bende çok açık var pergomon onuda sana vermem simdi neyse sen bilirsin seneye en az 7 veya 8 tl temmettu vereceksiniz nokta daha yamicam 3 aylik kar benim için tatmin edici daha 9 ay var yilin bitmesine 8 ay var düşün pergomon cok ucuz kaldı cok. Saçmaladım galiba yatirim tavsiyesi asla degildir nokta

temettü tarihi belli oldu çarşamba 1.89 tl
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    3 aylik 8 milyon 73 bin TL kar acikliyorsun yerinde sayiyorsun nereye dönersen dön 2022 yılında açıklayacağını kari patron sen biliyorsun boşuna kıvırmaya
    Iki yıldır ortak satisi yaptınız hala yapmaktamisiniz tahtada yatirimci kalmadı 2022 yili pergomon yili olmalı. Spek patron siz bilirsiniz sirket elinizden gidiyor 3 aylikta sermayenin üzerinde kar.guzel patron su temmettuyu de bir an önce tarihini açıklayın .her yıl genel kurul sonrasi dagitirdiniz temmettuyu.patron cok sıktınız yeter .kimse kalmadı küçüklerin beni sorma bende çok açık var pergomon onuda sana vermem simdi neyse sen bilirsin seneye en az 7 veya 8 tl temmettu vereceksiniz nokta daha yamicam 3 aylik kar benim için tatmin edici daha 9 ay var yilin bitmesine 8 ay var düşün pergomon cok ucuz kaldı cok. Saçmaladım galiba yatirim tavsiyesi asla degildir nokta
    Sabah yazmıştım.nerede kaldı temmettu diye pergomonun patronu bu güne kadar nisan mayıs ödemeyi yapmıştır olan ustu bir durum olmadiginda düzenli olarak temmettuyu dağıtmışlar. Önümüzdeki hafta .temmettu 11.12 mayıs hesaplarda.iste gercek temmettu hissesi .patron elinizi kıyak adamdir.paydaslara hayirli olsun.kendim yazıp çiziyorum bir kaç paydas var burada biliyorum pek yazmayı sevmiyorlar .nokta pergomon bir başkadır bu yıl pergomon yili olacaktir.bu benim görüşüdür benim yazdıklarımdan etkilenip alim satım yapmayin bir yatirim danışmanının yardim almayı unutmayın nokta ytd

Sayfa 254/272 İlkİlk ... 154204244252253254255256264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •