Sayfa 263/271 İlkİlk ... 163213253261262263264265 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Bir gün senin arkandan bakıp bir zamanlar şarkısını söyleyen çok olacaktır.nokta pergomonun spegi senin elindekilerin alırlar çıplak kalırsın baş gaza gari.benim elindekileri bile aldin bari kalanlar sevinsin.nokta ytd....

2.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bir gün senin arkandan bakıp bir zamanlar şarkısını söyleyen çok olacaktır.nokta pergomonun spegi senin elindekilerin alırlar çıplak kalırsın baş gaza gari.benim elindekileri bile aldin bari kalanlar sevinsin.nokta ytd....
    Cemal bey siz de dokulduyseniz daha durmaz bu yarın alayım ben biraz bol kazançlar dilerim bu hisse gerçekten cok bekletti maliyeti 0 layan çok paydaş var o yüzden çok tahtaya bakıp etkilendiklerini sanmıyorum doğası gereği hikayede olmayınca talep de yetersiz oluyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Cemal bey siz de dokulduyseniz daha durmaz bu yarın alayım ben biraz bol kazançlar dilerim bu hisse gerçekten cok bekletti maliyeti 0 layan çok paydaş var o yüzden çok tahtaya bakıp etkilendiklerini sanmıyorum doğası gereği hikayede olmayınca talep de yetersiz oluyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ortak bu spege zırnık vermem çok bekledim çok yine bekleriz.kal saglicakla.ytd.nokta

4. Pergomon sen ne yetim ne sahipsiniz patronun spegin hep bana Rab bana diyor bu pergoda ky.kalmamis .arada bir yoklama yapıyorum bir patron birde spek var bu tahtada.nokta .ytd

5. Pergamon güzel kağıt. Tam toplamalık. Güzel de temettü veriyor. Bu fiyatlarda küçük kağıt kalmadı

6.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Pergomon sen ne yetim ne sahipsiniz patronun spegin hep bana Rab bana diyor bu pergoda ky.kalmamis .arada bir yoklama yapıyorum bir patron birde spek var bu tahtada.nokta .ytd
    Cemallettin Hocam hatirlarmi bilmem.

Ben PSDTC'leri 4.50 TL. gibi almistim. ( 20.000 lot )

Sonrasinda hisse 14.50 TL.ye vardiginda sattim ve paranin tumuyle KCHOL almistim.

Hatta bunu acik secik yazdim bu sayfalarda. Bakin dedim, Cemallettin Hocam ben boyle yapacagim.

Tarih derseniz KCHOL'u 13.92 TL. den almistim, ne zaman o fiyatlardaymis merak eden bakabilir.

Hatta KCHOL 60 TL. olur diye yazdigimi da bellirttim, hatirlayan eminim vardir.

Su an, portfoyumde 13.92 maaliyetli 6.000 lot KCHOL var. Bugun ku kapanis 70 TL.

PSDTC ise 37.78 TL.

Tekrar ediyorum PSDTC kotu hisse demiyorum, ilk aldigimda buyuk olcude bu hisseyi tanitan da bendim.

Ancak, hisseye asik olmamak yeri ve zamani geldiginde degerlendirmek lazim.

PSDTC iyi hissedir tamam ancak KCHOL alirsaniz, Turkiye'nin bir ucundan tutarsiniz.

Herkese bol kazanclar.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Cemallettin Hocam hatirlarmi bilmem.

Ben PSDTC'leri 4.50 TL. gibi almistim. ( 20.000 lot )

Sonrasinda hisse 14.50 TL.ye vardiginda sattim ve paranin tumuyle KCHOL almistim.

Hatta bunu acik secik yazdim bu sayfalarda. Bakin dedim, Cemallettin Hocam ben boyle yapacagim.

Tarih derseniz KCHOL'u 13.92 TL. den almistim, ne zaman o fiyatlardaymis merak eden bakabilir.

Hatta KCHOL 60 TL. olur diye yazdigimi da bellirttim, hatirlayan eminim vardir.

Su an, portfoyumde 13.92 maaliyetli 6.000 lot KCHOL var. Bugun ku kapanis 70 TL.

PSDTC ise 37.78 TL.

Tekrar ediyorum PSDTC kotu hisse demiyorum, ilk aldigimda buyuk olcude bu hisseyi tanitan da bendim.

Ancak, hisseye asik olmamak yeri ve zamani geldiginde degerlendirmek lazim.

PSDTC iyi hissedir tamam ancak KCHOL alirsaniz, Turkiye'nin bir ucundan tutarsiniz.

Herkese bol kazanclar.
    Tinay hocam koc holdingin bende 14.14 den aldım 23 den sattım şimdilerde 1000 adet koc var.4000 adet pergomon
    Portföyünde 4000 adetse Gedza ve 4075 adet plastik kart 1000 adetde Temapol ve bantasla yola devam etmekteyim.
    Neden pergomonu satıp başka hisseye takılmadım pergomon guzel bir temmettu hissesi ve maliyeti sıfır
    Ancak bu günkü piyasada pergomon gibi sermayesi düşük ve geleceğe güvenle baktığım hisse neyse tinay hocam sen pergomonu biliyorsun şimdi 2023 yılının hissesini bulmak lazım.seni pergomon hissesine görmek beni mutlu etti seni takip etmeye devam ediyorum hatta kafam birsey takıldığında soruyorum sagligin ve mutluluğun daim olsun
    Kal sağlıcakla.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Tinay hocam koc holdingin bende 14.14 den aldım 23 den sattım şimdilerde 1000 adet koc var.4000 adet pergomon
    Portföyünde 4000 adetse Gedza ve 4075 adet plastik kart 1000 adetde Temapol ve bantasla yola devam etmekteyim.
    Neden pergomonu satıp başka hisseye takılmadım pergomon guzel bir temmettu hissesi ve maliyeti sıfır
    Ancak bu günkü piyasada pergomon gibi sermayesi düşük ve geleceğe güvenle baktığım hisse neyse tinay hocam sen pergomonu biliyorsun şimdi 2023 yılının hissesini bulmak lazım.seni pergomon hissesine görmek beni mutlu etti seni takip etmeye devam ediyorum hatta kafam birsey takıldığında soruyorum sagligin ve mutluluğun daim olsun
    Kal sağlıcakla.ytd
    Tesekkur ederim Hocam.

Sagliklar dilerim.

Sayfa 263/271 İlkİlk ... 163213253261262263264265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •