Sayfa 264/271 İlkİlk ... 164214254262263264265266 ... SonSon
Arama sonucu : 2168 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Bu arada yeri gelmisken yazalim.

Hocam, ben herzaman portfoyumde mutlaka bir hisseyi parama gore yuksek sayida alir tutarim.

Bu donemde de BNTAS tutuyorum 20.000 lot. ( 3.56 TL. maaliyet )

Yani eger tutulan hissenin gunu gelir ciddi bir yukselis yaparsa, bunun ciddi bir katkisi olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu arada yeri gelmisken yazalim.

Hocam, ben herzaman portfoyumde mutlaka bir hisseyi parama gore yuksek sayida alir tutarim.

Yani eger tutulan hissenin gunu gelir ciddi bir yukselis yaparsa, bunun ciddi bir katkisi olsun.
    senden korkulur tınaz hocam...

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu arada yeri gelmisken yazalim.

Tınaz Bey benim yazılarımda duruyor ortaklar sata sata 75 e geldi halka açıklık o zaman siz bana hisseyi savunmaktan demediginizi birakmamistiniz neyse piyasada namimiz yok ama öngörülerimiz tutuyor evelallah

Ayrıca koçla psdtc artık değiştirilir bir aya 55 60 lira

Geliyor gelmekte olan

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Geliyor gelmekte olan
    Gelsin kalektersiz.saglicakla kal dostum.ytd

7. Yeni yıl pergomon yatırımcısına sağlıklı yeni yılda huzur dolu mutlu yıl olmasını dilerim

8. Patron.sattinizda sattınız.birde geri alım kararı alsanıza hissenin hak ettiği yere gitse .dolaşımını hisse sayinizin ne kadar olduğunu biliyoruz .dolabımda 5 milyon lotunuz var biri gelir gereğini yapar .bunları yazıyorum nedeni guzel temmettu verdiği için pergomon diyoruz.fazla hissemiz yok 10.000 lotu olan çok güzel temettü alacaktır.umudum 2023 yili pergomon yili olamalidir olmalı.nokla yüksek pencereden yazmış olabilirim .bana bakıp pergomona yatirim yapmayın. Ben pergomona aşığım aman siz bulaşmayın buluşacak olursanız.bir aracı kurum araştırma departmanindan vize alarak yatirim yapın. Nokta yatırma kaldırma tavsiyesi asla degildir zaten anlaşılması çok karışık yazdım tahtada bir tahtayı birde ben varım. Nokta ytd....

Sayfa 264/271 İlkİlk ... 164214254262263264265266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •