Sayfa 269/271 İlkİlk ... 169219259267268269270271 SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Bu gun hissede küçük büyük kim varsa oyun sahasının dışına attılar üç defa devre kesen hissede kimsecikler kalmaz.tabi kalırsa krallar kalır zehir zıkkım.olsun bu nasıl bir tahta .kalanların yolu açık olsun.en sonunda elimden aldınız.pergomonla yolculuk bitmiştir.ytd

2. bilançodan sonra takibe aldığım hissede bank of a. her gün hisseye girip hemen hemen her kademede işlem yapıp gün sonunda kar etmeden çıkıyor, bakalım yarın ne yapacak.
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

3. genel takas verilerinde olmayan bank of a.gün içi işlemlerden ayın 11-12 sinde elinde kalanları muhtemelen teb'e virman yapmış gibi.
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

4. filmin başrolünde yine bank of a.

alım : 389514
    alım ort. : 60,64
    satım : 161,374
    satım ort,: 61,72
    net : 66766
    maliyet : 58,01

bakalım 66766 nereye virman olacak veya kalacakmı.

bakalım 66766 nereye virman olacak yada kalacakmı?
    FARABİ

5. Sağlam dökme operasyonu yapıyorlar ama bendekini alamazsın.
    52.25 ten yine almıştım. Daha aşağılara verirsen alırım.

6.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bu gun hissede küçük büyük kim varsa oyun sahasının dışına attılar üç defa devre kesen hissede kimsecikler kalmaz.tabi kalırsa krallar kalır zehir zıkkım.olsun bu nasıl bir tahta .kalanların yolu açık olsun.en sonunda elimden aldınız.pergomonla yolculuk bitmiştir.ytd
    Sizi de mi oyun dışı ettiler Cemal Bey!
    epeydir taşıyordunuz sanırım.

7.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    sizi de mi oyun dışı ettiler cemal bey!
    Epeydir taşıyordunuz sanırım.
    dıskalıfıye edemedıler aksıne yola devam tam bu pergoda 6 tıncı yılım sıfır malıyetle beklemedeyım hedefıme daha cok uzak ne zaman hedefe gelırse verırız.pergo yuzunden cok sey kaybettım bakalım ya nasıp.yola devam
    .ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    dıskalıfıye edemedıler aksıne yola devam tam bu pergoda 6 tıncı yılım sıfır malıyetle beklemedeyım hedefıme daha cok uzak ne zaman hedefe gelırse verırız.pergo yuzunden cok sey kaybettım bakalım ya nasıp.yola devam
    .ytd
    sevindim kalmanıza. ben de uzun vade düşünüyorum ama dökmezlerse

Sayfa 269/271 İlkİlk ... 169219259267268269270271 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •