Sayfa 31/271 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 241 - 248 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. *PERGAMON STATUS'UN 2019 YILI 9 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM KARI 7.089.160 TL(ÖNCEKİ 18.788.174 TL)

Geçen senenin yarısı kadar karı yok, bıyıklı ,sakallı deyip insanları yanıltmayın.. Ederinden fazla fiyatı görünüyor. Defter değerine ve finansallarına bakın...

ytd değildir

2. defter değeri 4.37 TL zahmet olmasın onu da ben yazayım...

ytd değildir

3.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    *PERGAMON STATUS'UN 2019 YILI 9 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM KARI 7.089.160 TL(ÖNCEKİ 18.788.174 TL)

Geçen senenin yarısı kadar karı yok, bıyıklı ,sakallı deyip insanları yanıltmayın.. Ederinden fazla fiyatı görünüyor. Defter değerine ve finansallarına bakın...

ytd değildir
    kimse kimseye silah dayayıp al demiyor.defter değeri diyen kardeşim ben yerinde olsam hiç yazmazdım madem bilgin çok burda durman bile abesle iştigal, herkes fikrini yazar, kagıt şuan 1/1 bunlar ıhracaat fırması çok biliyorsunuz ya azda ben sallım yıl sonu hesap kapanması var en yüksek blanco 12 aylıkta gelir bu hissede, zirve yapan klmsn, hissesi en düşük blançoyu son çeyrekte getirir,bunlar bilmeden cephe açmayın, he beğenmiyorsan almazsın kardeşim, bu hisse temettü hissesi, şirket var fıyatı çıkar temettü vermezb,şirket var karını dağıtır pirimsiz gözükür , zorunuza gidiyorsa uzarsınız bu kadar basıt, sanki ben satıyorum , para cebime mi girecek , millet tahammülsüz olmus ya iki yorum yaptık top tüfek ateş eden edene, gidin petkim alın, ereğli alın size yaramaz defter değerin 4 lira batarsınız sonra, bide sizin bedduanızı almıım

4. bu derin hisse değil bu hissede eski olanlar bilir esas milleti yanıltan sizlersiniz daha fazla yazmıcam ben burdayım çok gördük hisse karalayıp kaybolanları ben pazarlama elamanı değilim ayık olun bıraz...

5. bilanço fiyat grafiğine 2019 da bakın, özellikle 15/08/2019 gününe bakın bilançoyu nasıl fiyatlamışlar, bir de 2018 bilanço ve fiyatlamalarına bakın. ezbere konuşmuyoruz herhalde...
    bir de uslubunuz sokak ağzı...

ytd değildir
    Son düzenleme : WindowsUp; 09-12-2019 saat: 20:03. Sebep: ilave

6. Ben de olumluyum ateks ile buranın tahtacısı bir galiba... Teknikte bu hissenin çıkacağını söylüyor... Ama sürünür aylarca ya da düşer çıkar benim için farketmez ben uzuncuyum hedefe gelince veririm malımı... sabır ilaçtır doğru yerde

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

7. Kısa giriyim çıkıyım diyenlere göre değil orası kesin çünkü tahta sığ işlem hacmi düşük al sat zor...

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

8. tahtacıları aynı mı farklı mı ben bilemem, ateks üfürükçülere emanet, orda birileri beni yasaklayarak hareketler yaptılar, orda yazmaya değmez, burda da yazmaya niyetim yok, kafesten çıkabilirsek tabii, derinlik sıfır bu tahtaca..

teknik benim ilgi alanım, peçetede teknik mazallah şu anda gözü toprağa bakıyor , bi yukarı kaksa da kaçsak şurdan...

ytd değildir

Sayfa 31/271 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •