Sayfa 40/271 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 313 - 320 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Satanları gördük teşekkürler
    alan satan gördükte bir saattir şöyle bir düşünüyorumda bu hissenin son 20-25 seanstır yaptığı hiç 2 gün üstüste artış yapmadı.

bunu yeni farkettim bu fasılla düşünür isek yarında dinlenme olacak gibi bu artışa göre bu dinlenme fazlada olabilir.7.03den 7.54

gördüde onuda sanırım geçen cuma günü 7.25 yaparak aldı.sonra bir anda çıkış.uzuncular için yarın ve öbür hafta beklemekle

geçebilir.ytd

2. Nasibten öte köy yok... Alta salarsa millet musallat olur yine bence tahtacı akıllı olmalı... Bu endexde ocak ayı gelmişken bu hisseyi aşağı inşallah salmaz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Nasibten öte köy yok... Alta salarsa millet musallat olur yine bence tahtacı akıllı olmalı... Bu endexde ocak ayı gelmişken bu hisseyi aşağı inşallah salmaz

7.90 altı vermedi sadece birisi toplu satınca 7.80gördü bi an o kadar nasipten öte aynen yol yok.

4. ABD faiz oranlarını değiştirmedi.

Bizde faizler 200 baz puan düştü.

122.000 endeksten söz edenler var.

Anladığım yön yukarı diye kurgulanıyor borsa.

Eğer 120 binler görülecekse, bu dönemde görülecektir diye düşünüyorum.

5. Mevduat faizleri düşerse, pergamon gibi temettü verimliliği yüksek hisseler daha ön plana çıkacaktır. Para temettü verimliliği yüksek hisselere girecektir. Para akıllıdır, nereye gideceğini bilir.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    ABD faiz oranlarını değiştirmedi.

Bizde faizler 200 baz puan düştü.

122.000 endeksten söz edenler var.

Anladığım yön yukarı diye kurgulanıyor borsa.

Eğer 120 binler görülecekse, bu dönemde görülecektir diye düşünüyorum.
    bu tip kağıtlar pek borsayı takmaz bence. olanı zaten 3.500.000lot civarı 2 gün evvel olmayacak hacim yaptı ve yarı lota yakın işlem

gördü kağıt.temettü zamanıda yaklaştıkça borsa düşse bile benim kanaatim çok takmaz çok afaki bir durum olmazsa.

7. ark. bu hissede yabancı varmı bilgisi olan varmıdır

8. Yönetim kuruluna baktın mı esby kardeşim burda yabancı yoksa borsada hiçbir hissede olmaz

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Sayfa 40/271 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •