Sayfa 44/272 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 345 - 352 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Detaylı bir anlat o zaman üstad da bilelim ne yapmaya çalışıyor tahtacı başı

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2. Tahtacı aşağı basarsa çok bekliyen var çok .bekliyorum ben

3. Kesin konuşmak doğru olmaz... Hiç tahmin etmediğimiz fiyatlarda alta da düşebilir üste de çıkabilir ... Bekliyorum nasibimi sadece umudum yukarı gitmesi ama sadece tahmin ve umut

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Kesin konuşmak doğru olmaz... Hiç tahmin etmediğimiz fiyatlarda alta da düşebilir üste de çıkabilir ... Bekliyorum nasibimi sadece umudum yukarı gitmesi ama sadece tahmin ve umut

düşmez kardeş bura borsa kim kime korsada gördüğüm burda yatırım yapanlar acemi al-sat usulü çalışan değil hisseyi bir yatırım aracı gören kişiler gibi. acemi durmaz dayanamaz bu sakinliğe .diyelimki düştü kendi adıma deyim çok üzülmem maliyet 6.28. 5e düştü diyelim ee 1 lira temtttü ile olur 4 .senede 1 lira versinde isterse X lira olsun.borsada bu hisse düşsün mutlaka değerini bulacağı bir gün gelecekmi gelecek temeettüsü iyimi iyi.ee ben daha ne isteyim. Bu hisse kadar sakin durduğum hisse bilmem bu hisse birazda yaşlı dingin sessizlik arayanların hissesi gibi.

5. Bir erkek çıktı sahneye kalın lotlar koyuyor

6. Esby sen misin

7. anlık takas atabilecek arkadaş var mı

PSDTC:

Son Fiyat: 8,41
    Son Hacim: 2.462.488
    Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın üstünde devam ediyor.
    Kısa vadeli görünüm pozitif.
    Orta vadeli görünüm pozitif.
    İlk 3 Alıcı: Bizim:59.421 IS Yat:26.783 Turkish:3.160 . İlk 3 Satıcı: HSBC:-23.600 Ziraat:-12.304 A1 Capital:-9.885

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 44/272 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •