Sayfa 5/271 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 33 - 40 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hayırlısı artık

2. Bir pik yapması lazim artik bu hareketlerin sonu genelde pikle sonuçlanir

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Fibo 38,2 direnci 6,50.dir. Burayı kırarsa sağlam destek olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. boşalttım elimdekileri saban eşşeği spek taşısın malları benim yerime uygun bir yeren ben geri alırım ondan . eeee zeck 608 de ve 610 da cengo ile kendimizi yırttık hisse güzel burası ucu kalmaz burda diye ne oldu bak hisse 650 oradan alan 40 kuruş yanni %7 kar etti. 1 hafta 10 gün içinde. sen bize laf yaptın yok pembe gösteriyorsuuz yok milleti kandırıyorsunuz diye ne oldu şimdi ?

Alıntı Originally Posted by theorginal Yazıyı Oku
    boşalttım elimdekileri saban eşşeği spek taşısın malları benim yerime uygun bir yeren ben geri alırım ondan . eeee zeck 608 de ve 610 da cengo ile kendimizi yırttık hisse güzel burası ucu kalmaz burda diye ne oldu bak hisse 650 oradan alan 40 kuruş yanni %7 kar etti. 1 hafta 10 gün içinde. sen bize laf yaptın yok pembe gösteriyorsuuz yok milleti kandırıyorsunuz diye ne oldu şimdi ?
    Bana öyle geliyorki bu sefer malları kapatırdın sanki.. Bu havada satan adamın malını,daha geri koydururlarmı? Sanmıyorum . Bende yeterince pazarladım pergamonu şuanda başka bi hisse pazarliyorum .

Saat 13:32 itibariyle
    6,50 ort. Alış 35152
    6,50 ort. Satış 31,562
    Bu havada bu saate kadar 66 bin lot işlem. Demekki zamanı yaklaşıyor. Kıpraşmamak lazım. Akşama kadar 30 bn lot işlem zor yapıyordu. Tahtaya ilgi oluşmaya başladı.
    Haran çizebilirler. Demedi deme ibrahim

7.  Alıntı Originally Posted by theorginal Yazıyı Oku
    boşalttım elimdekileri saban eşşeği spek taşısın malları benim yerime uygun bir yeren ben geri alırım ondan . eeee zeck 608 de ve 610 da cengo ile kendimizi yırttık hisse güzel burası ucu kalmaz burda diye ne oldu bak hisse 650 oradan alan 40 kuruş yanni %7 kar etti. 1 hafta 10 gün içinde. sen bize laf yaptın yok pembe gösteriyorsuuz yok milleti kandırıyorsunuz diye ne oldu şimdi ?
    Siz hisse uçacak kaçacak dediğinizde zaten 6.40 civarıydı kağıt. 10 kuruşa mı hisse gitti diyorsun. Bu hesaplarla senin malları daha çok kaparlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Saat 13:32 itibariyle
    6,50 ort. Alış 35152
    6,50 ort. Satış 31,562
    Bu havada bu saate kadar 66 bin lot işlem. Demekki zamanı yaklaşıyor. Kıpraşmamak lazım. Akşama kadar 30 bn lot işlem zor yapıyordu. Tahtaya ilgi oluşmaya başladı.
    Haran çizebilirler. Demedi deme ibrahim
    He he. Nereye uçmuş nereye kaçmış. Bi koyverin artık ya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 5/271 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •