Special Days Image
Sayfa 51/271 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 401 - 408 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Cengo yine mi aldın

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2. Mahvettin bizi cengo

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. Usturuplu alın tahtacımızı kızdırmayın

4. Tahtacı bey kusura bakma bu salaklık senin yüzde 12 felan yap sonra yüzde 3 kapa bugünde yüzde 20 tavan yapmış gibi eksi de eksi peşine takılan böyle çok olur adam üstten satar alttan koyar... Kusura bakma

5.  Alıntı Originally Posted by bloodsoldier Yazıyı Oku
    19 dan alan sen misin sayın cengo
    Osmanlıdaki alışların tümü benim nerdeyse. Sattığım malın %75 geri koydum. Tahtacı çok acemi çıktı kötü şans lakin iyi tarafı ise çok parası var adamın

6. Osmanlıdan, ben aldıkça biride boyna veriyo. Kim la o

7. Sen bile inmeleri durduramadın kardeş

8. Istediği kadar bassın kardeş ben ona dün 8,74 ort.verdim eline zaten. Sıkıntı yok düştükçe acele etmeden alırım 20 in lotunu kekonun. Zaten çoğunu aldım

Sayfa 51/271 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •