Sayfa 53/271 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 417 - 424 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. yeni bir temettu çalışması yaptım...baska iki senet buldum ki...onlarla kıyaslayınca 1 tl temettu bewklentisine göre psdtc 6.80 olmalı ki ötekilerle kafa kafaya gelsin

2.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    yeni bir temettu çalışması yaptım...baska iki senet buldum ki...onlarla kıyaslayınca 1 tl temettu bewklentisine göre psdtc 6.80 olmalı ki ötekilerle kafa kafaya gelsin
    Crdfa
    Işyat
    Akgrt
    Bitanesi kesin bunlardan biri.
    Buraya yazarsanız bizde bi bakar belkide nasipleniriz sayın iberata.

3.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    7.02 - 6.89 arasında bir yer gösterecek spek
    Sonra bu hareketi devamlı yapacak .
    Anladığım kadarı ile spek benim tahtada olmamı istiyor .
    Abi neyaptın ya! Şurda temettüye kalmış 3,5 ay nerdeyse. Kabaca 1 tl temettü bekliyoruz. Bu saatten sonra mötü yemez oralara indirmeye . Zaten siz nezaman forma gelseniz bikaç gün içinde tahtada garip birşeyler oluyor. Sen gelme bi zahmet abi ya. Biz kârdan % lik verelim anlaşalım seninle

4.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    yeni bir temettu çalışması yaptım...baska iki senet buldum ki...onlarla kıyaslayınca 1 tl temettu bewklentisine göre psdtc 6.80 olmalı ki ötekilerle kafa kafaya gelsin
    isteyen istediğini yazar istediği fiyata geleceğini söyleyebilir sıkıntı yok düşerse temettü düşmezse zaten yukarıdan veririz.bekleme çapı olmayan acelesi olan speedy gonzalesler korksun.
    kendi adıma no problem

5.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    ayrıca 42 gün önce bu hisse 6.35 idi ve biz hala buralarda bekliyorduk yine bekliyoruz.6.80 olursada alırız kenarda temettü parasını cebe atar bekleriz.1 lira temettüdede 6.80 olursa o para ilede pergamon alırım 35000 lotu 40000 yapar keyfime bakarım .o hisse bu hisse gezmektense 6.28 maliyet ile burada keyifli keyifli otururum iberata kardeş. borsada kaybetmiyosan gözünü yükseklere dikmeyeceksin demişimdir kendime .ee buradada kaybetmiyosam 6.80de iyi fiyattır

6. İberata boş biri değildir bence anlatmak istediği de bu hisse düşecek de değildir diye düşünüyorum... Doğrusunu kendi açıklayacaktır daha ucuzları var demek istemiş olabilir

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

7. Esby kardeş senin hedef 7.22 değilmiydi vites mi yükseltin

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

8. 3 - 5 satfa önce hedef 14.000 demişti bir arkadaş.

12 aylık için 10 gün kaldı hesabın kapanmasına

bilgimizi tazelemek ,çin;

2018 yılı kar ?

2019 yılı 9 aylık bilanço kar zarar ?

özsermaye ?

piyasadaki toplam lot mktarı ne kadar ?

içerden bilgi alan olursa 10 ocaktan sonra yönünü belli eder bence.

bir çok kağıt 2 - 3 - 4 e katladı.

Normalde bu endekste en z 13.000 olması gerekmezmiydi ?

arkadaşın dediği gibi fiyatına bakmadan torbaya atıyorlar, kağıdı topluyorlar bencede.

kimseye al sat tut demiyorum ve yatırım tavsiyesi felan degildir.

Sayfa 53/271 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •