Sayfa 65/272 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 513 - 520 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Osmanlı torunları olarak devre kesici itibari ile gereken desteğimizi attık. Spek efendi istersen tekrar bas osmanlı torunları burada. En az 1 TL net temettü gelecek hisseyi sen buralarda süründürürsen daha çok mal kaptırırsın. Hisseyi ederine götür. Yoksa buralarda biz hazırız. Sen saldıkça biz dalarız. Cengo'nun da dediği gibi selam olsun pergamon yatırımcısına.

Bende devre kesiciyi gorunce hemen bir ust kademeye yazdim ama gelmedi, siz nasil alabildiniz?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Bende devre kesiciyi gorunce hemen bir ust kademeye yazdim ama gelmedi, siz nasil alabildiniz?

Bir üst kademeye değil. Görünen teorik eşleşmeden bir kaç kademe de yukarı yazdım. Ne olursa olsun 7.50 den pergamon veren varsa onun malını alırlar.

4. Osmanlı burda ahhaha... istediğin kadar bas spek. Bizde para bitmez. Gel özelden yaz bi fiyatta anlaşalım malını verelim. Yoksa daha çok kıvranır durursun. Bana dm den yürü sana satacağımız fiyatı söliycem .
    Selâm olsun pergamon yatırımcısına

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,819
    Ben her daim 12 ve 17 kademe aşağı alım yazardım onlar gelmiş .
    HAyırlı olsun dedik attık cebe . 11 sene almaya geldim beni kim kaça satmış ilgilendirmez . Firmanın parayı nasıl kazandığı da ırgalamaz . Yok döviz alıyor satıyor desinler yada silah ticareti yapsın bana vız gelir . Temettümü alır yatarım . Nasıl kazandığı patronu ve devleti ilgilendirir . Ben KAR HANESİNE Bakarım . Orası dolu ise sıkıntı yok . Temettümüz hazır demektir .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Ben her daim 12 ve 17 kademe aşağı alım yazardım onlar gelmiş .
    HAyırlı olsun dedik attık cebe . 11 sene almaya geldim beni kim kaça satmış ilgilendirmez . Firmanın parayı nasıl kazandığı da ırgalamaz . Yok döviz alıyor satıyor desinler yada silah ticareti yapsın bana vız gelir . Temettümü alır yatarım . Nasıl kazandığı patronu ve devleti ilgilendirir . Ben KAR HANESİNE Bakarım . Orası dolu ise sıkıntı yok . Temettümüz hazır demektir .
    Ben de bugun teknigizi uyguladim ve altlara 2 alis yazdim, ve beklenmedik sekilde verdi.

7.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Ben de bugun teknigizi uyguladim ve altlara 2 alis yazdim, ve beklenmedik sekilde verdi.

Hayirli olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,819
    neden beklenmedik dediniz ?
    Gelmesini beklemiyorsanız niye yazdınız ?
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 65/272 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •