Sayfa 71/271 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 561 - 568 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Sevgili Cengo da sagolsun, kucuk yatirimci icin bitmez tukenme gayret ve emegi icin.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Hayirli olsun Sevgili Zeck, bence cok iyi yoldasin.
    Teşekkürler sayın Tınaz. Daha önceden şirketin istanbulda da ofis açacağına yönelik planlar vardı. Sizin haberiniz var mı? Saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by zeck Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın Tınaz. Daha önceden şirketin istanbulda da ofis açacağına yönelik planlar vardı. Sizin haberiniz var mı? Saygılar

Bildigim, Istanbul da ofis actilar, En yetkin elemanlar da Istanbul da calisiyor.

Malina guvenen, Ihracat sansi olduguna inanan ancak bu sansi bulamamis yeni tedarikciler icin.

Bu sirketlerin urettikleri mallarin supervise ini yapiyorlar, yani tedarikciyi, malin kalitesinden ambalajina kadar ihracata hazirliyorlar.

Ben hisseyi ilk aldigimda, su anda degismis olan ilk web-sitelerinde Malta Adasinda bir depodan bahsediyordu.

Anladigim, tedarikcinin malini once Malta adasina ihrac ediyor, oradan Avrupali firmalara sanki ulke icinde satis yapiyormus gibi gonderiyorlar.

------

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/781840

Sirketin ikinci 3 aylik Faaliyet Raporunda TL. olarak yurt disi satislari 2.045 Milyar TL.

Onceki yil bu rakkam 1.078 Milyar TL. idi.

2019 yili Ucuncu 3 aylik raporda bu satislar 3.134 Milyar TL. olarak gorunuyor. (https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/795453)

Bir onceki ceyrekten 1 Milyardan fazla artis var.

Ben, bu bilgilerden, islerin iyi gittigi seklinde dusunuyorum.

Bu bilgileri sirketin Kap.gov.tr ye koydugu raporlardan ogreniyorum, takdir edilir ki, baska da bir kaynak yok.

4. Istanbul bağcılarda bi ofisleri varmış 2015 in 2 ayında kapa böyle bir haber düşmüş zaten. başka ofisler eklendimi bilmiyorum yada eklemeyi düşündükleri başka iller olabilirmi yatırımcı ilişkilerini arayıp sormak lazım.

5. Burada 36.000 lot gibi mal tutanlar icin yazmak istedigim bir konu var.

Portfoy yonetiminde, portfoy dengesi diye bir konu vardir.

4 ya da 5 hisseniz olur, bunlari 3.000 er lot gibi alir, tutarsaniz, ani bir yukseliste, bu hisselerin mevcudu kadar kar edersiniz. Cok bir sey kazandirmaz.

Ancak, PSDTC gibi bir hisseyi 36.000 lot gibi tutarsaniz, yukseliste, bir anda kaderiniz degisir.

O yuzden diyorum, cok iyi yaptiniz, kiprasmayin diye.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili Cengo da sagolsun, kucuk yatirimci icin bitmez tukenme gayret ve emegi icin.
    Eyvallah baş tacısın tınaz abi. Bi arge çalışması yapmayı düşünüyormusunuz. İşyat gibi, crdfa gibi,poltek gibi , lidfa gibi yeni cevahirler,develer yokmu abi? Bizimle paylaşsan heray düzenli toplasak. Sizi belkide 10 yıl önceden gubrf takip ediyordum zaten. Nasıl bir donanıma sahip olduğunuzu ben biliyorumda, burdaki arkadaşlar bilmeye bilir.. tınaz abiye tutunan düşmez arkadaşlar. Yapmanız gereken sadece sabretmek.
    Tekrar saygılarımı sunar Sağlıklı bol kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Burada 36.000 lot gibi mal tutanlar icin yazmak istedigim bir konu var.

4 ya da 5 hisseniz olur, bunlari 3.000 er lot gibi alir, tutarsaniz, ani bir yukseliste, bu hisselerin mevcudu kadar kar edersiniz. Cok bir sey kazandirmaz.

Ancak, PSDTC gibi bir hisseyi 36.000 lot gibi tutarsaniz, yukseliste, bir anda kaderiniz degisir.

Sayenizde Sayın Tınaz. Ben sizin adınızı duyunca şirketi araştırmaya başladım. Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Burada 36.000 lot gibi mal tutanlar icin yazmak istedigim bir konu var.

tınaz kardeş ben normalde 2 yada 3 hisse ile giderdim baştada aynı idi spek baba 3 bilanço açılımında yükseltmeyince beklemeyi bilen çorba içer misali bir anda komple buna döndüm 33 bin civarı ile 3bin lotuda emekli maaşı normal maaş ikramiyelerle aldım son yılbaşı ikramiyesinde 100 lot derken 150 200 oldu ama sayı takıntım var baktım 35520 lot var 36000e tamamlamak için çeyrek bozdurdum 20 lot sat desen mümkün değil geriye işlem yapmam yapamam takıntı var uyutmaz o takıntı beni şimdi almaya korkuyorum 10 lot alsam ya 36500 olacak o lot ya 37000 parada bitti kıpraşmam artık .ölsemde kalsamda almam demem o sebeble
    yükselmesede önemli değil 1 lira beklentimiz vardı temettüde 1.66 dedi bay george ağzımıza bal sürdü cengo mümkün değil desede beklemeye devam bay george açıklayacaktır mutlaka 1.66 yı

Sayfa 71/271 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •