Sayfa 89/272 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2170 madde; 705 - 712 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. İnvesting'te PSDTC'nin TGS'ye satılacağı haberi dönüyor. Bu nedir neyin nesidir bilen var mı? Geçen sene 2.5 net temettü vermişti ve temettüye 9.2'den girmişti. Gerçi düzenli temettü veren bir şirket olarak hakkı 18-20 arasıydı. Ekonomik kriz falan filan anladık...Yalnız şimdi satış haberi doğruysa şirketin temettü politikası değişir mi??Öyle birşey olursa 13-14'ün üstüne çıkamaz endişem var.

2. POLTK toplam hisse sayisi 3.750.000 lot, dolasimdaki hisse sayisi %19.35 yani 725.625 lot, bugun kapanis fiyati 73 TL.

FMIZP toplam hisse 14.276.790 lot, dolasimdaki hisse sayisi %14.98 yani 2.138.690 lot, bugun kapanis fiyati 58.10 TL.

Ornekler cogaltilabilir.

Bu hisse gider, dedigimiz bu.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    POLTK toplam hisse sayisi 3.750.000 lot, dolasimdaki hisse sayisi %19.35 yani 725.625 lot, bugun kapanis fiyati 73 TL.

FMIZP toplam hisse 14.276.790 lot, dolasimdaki hisse sayisi %14.98 yani 2.138.690 lot, bugun kapanis fiyati 58.10 TL.

Ornekler cogaltilabilir.

tınaz bey bende sordum başka arkadaşta sordu tecrübenizden yararlanarak bu satış haberi nedir olaki olursa nasıl etkiler?Yorumunuz değerli benim için

4.  Alıntı Originally Posted by zzimer Yazıyı Oku
    İnvesting'te PSDTC'nin TGS'ye satılacağı haberi dönüyor. Bu nedir neyin nesidir bilen var mı? Geçen sene 2.5 net temettü vermişti ve temettüye 9.2'den girmişti. Gerçi düzenli temettü veren bir şirket olarak hakkı 18-20 arasıydı. Ekonomik kriz falan filan anladık...Yalnız şimdi satış haberi doğruysa şirketin temettü politikası değişir mi??Öyle birşey olursa 13-14'ün üstüne çıkamaz endişem var.
    KAP a dusen haber disinda bu tur haberlere itibar etmeyiniz, korku salip asagidan alma derdinde olanlarin yazimlari bunlar.

PSDTC hizmet sirketi, yonetim ve uzman elemanlar kazandiriyor parayi.

Bu sirketi alacak olan, bu profesyonel ekibin ayagina zincir mi vuracak ?

Yoksa sirketin DTSS belgesini mi alacak.

Hisseyi once bi taniyin bence.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    POLTK toplam hisse sayisi 3.750.000 lot, dolasimdaki hisse sayisi %19.35 yani 725.625 lot, bugun kapanis fiyati 73 TL.

Ornekler cogaltilabilir.

Bu bilgileri http://bigpara.hurriyet.com.tr/borsa...-piston-detay/ sitesinden takip edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sagolasin Cem Kardes.

Insallah 36.000 lotla bekleyen ortaklarimizin yuzu gulsun.
    devam basgan devam beklemeye. maliyet parası bu gidişle bu hızla 15-20 gün içinde 12 görür ise ki bugün alımları inceledim son zaman alımlarüst düzeyde hızlanmış alan turşusunu kurmayacağına göre 12 olur . 18000 lot satıp maliyeti çıkartamasamda kalanlada emin ol bakmamacasına borsayı bırakacam 18000 lot ALLAH bozdurtmak nasip etmez ise benim ikinci emekli ikramiyem olacak.şirket 17 senedir kiramı veriyor bu hissede rahat olmam zaten evim olmamasına rağmen kira derdim olmaması .emekliyim çalışıyorum birde bu hissede kar almışım daha ne isteyim.hatuna bir ev alayım dırdırından kurtulayım bu hisse artık eminim bana bu fırsatı verecek.2 sene sonra işi bırakacağım öyle anlaştık şirketle burdan alacağım temettü ile memleketimi diyar diyar gezerim . hayaller bakalım şimdilik güzel

7.  Alıntı Originally Posted by bestesare Yazıyı Oku
    tınaz bey bende sordum başka arkadaşta sordu tecrübenizden yararlanarak bu satış haberi nedir olaki olursa nasıl etkiler?Yorumunuz değerli benim için
    gördüm baktım kendimce şunu diyeyimki bana sorulmamasına rağmen investingte bir kişinin sallaması ile ortalık bulanmaz bu kişi ciddi biri olsa tgs ye bolca ama cidden bolca yazmış sabah psdtc alın diye yırtınmaz burda nickini yazmaya bile gerek duymadım. bu işler üst düzey kişilerin yazması ile ortaya dökülürki onlarda sır vermeden döner bu işler yani rahat olun.

8. Hayırlı olsun tüm yatırımcılara bizde trenden inenlerdeniz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Sayfa 89/272 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •