Sayfa 94/271 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 745 - 752 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,785
    eeroğlu_10

'' Samat burute sokup 150 den bugun 251 yaptilar az biraz seni de dinlendirmek istiyorlar sanki ''

Samat nedir , Brüte 150 den 251 yapmak ne demektir ?
    10.44 den 9.56 ya gelmesi dinlenme midir ?
    Çok kötü bir yazı ne dediğinizi anlamadım .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. Samat i 13 ocakta bu sekilde burut takasa soktular sonra her gun ilmek ilmek islediler 13 ocaktan bubyana gunde yuzde 2 3 ilerletti sonra 8 8 iki gundur tavan. Son donem burut takasa ne kadar bu sekilde ters devre kestirip hisse aldirdilarsa buruttwn cikarken katlayarak cikarttilar. Bugun seans sonu aciga satis ve kredili islem yasagi mi getirecekler bi gormek lazim yoksa burut takas mi tam orasini bilmiyorum. Tabikide 10.46 goren bi hisse icin 952 cok ters bi islem. Benim lotlarim devede kulak hatta belki cogumuzun. Gecmis yillarda belki takip edenler vardir hektor diye birisinin hesap ekrani vardi 500.000 lot psdtc gormustum ben ne istersem o yazmisti oyuncu onlar biz sadece izliyoruz bence.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by eeroglu_10 Yazıyı Oku
    Samat i 13 ocakta bu sekilde burut takasa soktular sonra her gun ilmek ilmek islediler 13 ocaktan bubyana gunde yuzde 2 3 ilerletti sonra 8 8 iki gundur tavan. Son donem burut takasa ne kadar bu sekilde ters devre kestirip hisse aldirdilarsa buruttwn cikarken katlayarak cikarttilar. Bugun seans sonu aciga satis ve kredili islem yasagi mi getirecekler bi gormek lazim yoksa burut takas mi tam orasini bilmiyorum. Tabikide 10.46 goren bi hisse icin 952 cok ters bi islem. Benim lotlarim devede kulak hatta belki cogumuzun. Gecmis yillarda belki takip edenler vardir hektor diye birisinin hesap ekrani vardi 500.000 lot psdtc gormustum ben ne istersem o yazmisti oyuncu onlar biz sadece izliyoruz bence.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu arkadas israrla cince yaziyor, biri bana anlatabilirmi SAMAT ile ne alakasi var PSDTC nin.?

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Evet dusundugum gibi oldu, psdtc burut takasa girdi, 10 subat seans sonuna kadar

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 10/02/2020 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814430

Bence bu, hisse icin cok olumlu bir karar.

Aciga satis yok, kredili islem yok.

Simdi artik hisseyi alip gercekten tutacak olanlara iyi bir firsat bence.

7. İlk kez brüt takas gören bi hissedeyim ya buda bir tecrübe olacak

8. Bu aralar brüt takas uygulaması çok anlamlı. Sıkıntı olacağını sanmam. Ben baya tecrübeliyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 94/271 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •