Sayfa 232/271 İlkİlk ... 132182222230231232233234242 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. bugün kü kap haberlerini yorumlayacak var mı acaba...bence bayaga bi olumsuz gibi bu aralar pek bulaşmamak lazım pergamon a...

2. Zaten satacaklarını haber vermişlerdi, SPK da onaylamış. Ben bir olumsuzluk göremedim.

3. nasıl olumsuzluk görmediniz sayın hakim,böyle sıg bir hisse de bu kadar satışla işimiz zor bugün bu kadar düşmesinin sebebi bu bence...valla korkumdan 5 lot olarak alım giriyorum...

4. Satışın olması fiyatı düşürür tabi, ona diyecek bir şeyim yok ama 14 Kasım'da zaten ortaklar satış için SPK'ya başvurduk dediler. Bugüne gelince de onayı almışlar ve bunu kamuoyuna bildiriyorlar. Haberi ilk aldığınızda satmalıydınız o zaman, sizin mantığınıza göre.

'ilk satış işlemine, formun Kamuyu Aydınlatma
    Platformu'nda ilan edildiği tarihi izleyen, en erken üçüncü iş günü başlanabilecektir.'

Temettü ihtimali ortadan kalkmadığı sürece fiyat düşmesi bence kötü bir şey değil. Şu an 1 TL temettü almak için 15-16 TL ödemek lazım ama bu geçen sene 7-8 TL idi.

Neyse, herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamıyorum (bu ifadeyi de yazmak zorunda hissettim kendimi), kendi mantığımı anlatmak istedim. Haber verilen bir şeydi ve satış gerçekleşecek. Yeni bir olumsuzluk değil diye düşünüyorum.

5. güzel hisse bilançolar bozmadıgı sürece düşüşlerde ufak ufak alacagım inşallah...

6. Merhaba,

Bloga PSDTC 2020/9 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bloga PSDTC 2020/9 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Emeğinize sağlık. Güzel bir çalışma olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 232/271 İlkİlk ... 132182222230231232233234242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •