Sayfa 82/272 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 649 - 656 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    tınaz bey borsada ilk kez elim sata gitmiyor 6-7 aydır aldan başka bir şey görmedi elim.elimde avucumda olan bu hissede. hedefim olan 9.30 gelirse ne yapacam bilmiyorum yarın kendimle çok çetin mücadele vereceğim eğer 9.30ları görürse vermemem hata emekli maaşımdan daha fazla parayı 7 ay civarı bir zamanda almakmı yoksa beklemeye devammı 18 sene çalışıp aldığın emekli ikramiyesinden fazlasını 7 ayda kazanmak ve beklemek mantıksız diyor beynim borsada zararda olduğun zaman beklemesi kolay derler önemli olan karda iken beklemekmiş cidden
    Sayın esbye06 bir maktar kar realizasyonu yapıp önemli miktarla yola devam etmek de bir seçenek. Ama benim elim de sata hiç gitmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ortaklar bugün 2000 lotumu 8.37'den sattım 29'a alış yazdım ama nafile karar sizin ben pişmanım.

3.  Alıntı Originally Posted by bestesare Yazıyı Oku
    Bu artışın Bist temettü endeksine alınması ile ilgisi olabilir mi,ve bu olay hisseye olumlu etki yapar mı,tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim şimdi den teşekkürler,2 yıldır hissedeyim temettüsü için bekletmeye DEVAM
    boyle bir sey olmadi. kaynaginiz nedir ?

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kiprasmayin dedik.

Bizim BayGeorge al sat icin satti mesela.

Gectigimiz istasyonda biri mendil salliyordu, gordunuz mu ?
    Hızlı geçtik. Göremedik.

5. Ben de dün 8,70 TL'den sattım. PSDTC gidecek gibi, endeks düzeltme yapacak gibi geliyordu arada kaldım. Bir yıl sonra ilk defa satış yaptım. Maliyetim 6,66 TL idi. Zaten söylemiştim, bu parayı Nisan-Mayıs gibi kullanmayı planlıyordum. Bu aşamada düzeltme olursa tekrar alırım, olmazsa tüm ortaklara bol kazançlar dilerim. Allah daha güzel kazançlar nasip etsin.

1 yıllık bir süre için girdiğim bu hisse uzun vade yatırım için de çok cazip geldi bana. Şu anda olmasa bile ileride tekrar -ama bu sefer uzun vadeli- toplamayı düşünüyorum. Herkese selamlar, bol kazançlar.

6. BIST temettü takviminde olduğu doğrudur Twitter da psdtc yazan görür orada ilk kez alınmış bu takvime

7. Ben de satanlardanım maalesef... esby kardeş satarsan bile bir miktar bırak ki yoksa ayrılık acısı çekebilirsin

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,816
    http://www.youtube.com/watch?v=0ECpWPiqMpk

Ah bu halim hep senin yüzünden
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 82/272 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •