Sayfa 265/271 İlkİlk ... 165215255263264265266267 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Patron.sattinizda sattınız.birde geri alım kararı alsanıza hissenin hak ettiği yere gitse .dolaşımını hisse sayinizin ne kadar olduğunu biliyoruz .dolabımda 5 milyon lotunuz var biri gelir gereğini yapar .bunları yazıyorum nedeni guzel temmettu verdiği için pergomon diyoruz.fazla hissemiz yok 10.000 lotu olan çok güzel temettü alacaktır.umudum 2023 yili pergomon yili olamalidir olmalı.nokla yüksek pencereden yazmış olabilirim .bana bakıp pergomona yatirim yapmayın. Ben pergomona aşığım aman siz bulaşmayın buluşacak olursanız.bir aracı kurum araştırma departmanindan vize alarak yatirim yapın. Nokta yatırma kaldırma tavsiyesi asla degildir zaten anlaşılması çok karışık yazdım tahtada bir tahtayı birde ben varım. Nokta ytd....
    cemal bey ben bu hisseden para kazanamadım malesef dedikleriniz çok doğru ama bana kısmet olmadı...7 tl de almıştım tınaz hoca sağolsun önerdi bekle bekle iş yok az bir kar ile sattım bir baktım 42 tl olmuş...sonra düştü 25 tl lerden tekrar aldım bekle bekle birşey yok yine maliyete sattım..hisse bu seferde uçtu...bir türlü tutturamadık nedense bu hisseyi alınca hep sıkılıyorum...hisse yanlış hisse değil ama bana nasip olmuyor....alıp hiç bakmamam lazım...

2. Ege bölgesi ihracat ikincisi pergo senin yerin buralar değil temmettu verimin her zamanki gibi her geçen yıl yükselerek devam edecek hak ettiğin yere yürü artık nokta.ytd

3. Bu korkunç felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce mevlamız gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar versin enkaz Altında sağ kalan vatandaşlarımıza bir an ulaşmağı sağ Salim kurtarılmayı yüce mevlamızdan duacıyız ALLAH Yar ve v yardımcımız olsun

4. Bu pergomon da yatırımcı yokmu borsanın yüksek temmettu şirketi neden sahipsiz böylesi düşük sermayeli ve temmettu veren şirketin yüzüne bakan yok .neyse bu benim görüşüm yanılıyor olabilirim nokta.ytd

5. Selamlar psdtc müdavimleri
    Temettü için bekleyenleri bezdirmeye çalışıyorlarmış gibi bir izlenim uyandırdı bende ve dolayısıyla aranıza katıldım dostlar
    Primsiz de görünüyor...
    Sığ hisseler malum sinir bozucu oluyor ama yine de biraz taşımakta yarar var kanımca.
    Zamanlamayı tutturabiliriz umarım spekle.
    Kısmet
    Bol kazançlar dilerim herkese...
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

6. Konsolide olmiyan 12 aylik kar 32 M.900 bin gelmiştir.

7. Pergomon her yıl temmettu verimini artırarak yoluna devam ediyor elinde pergomon hissesi olan yatırımcılara. 3 455 tl net temmettu hayirli olsun.ytd

8. Temettüyü şimdi açıklayıp 29 aralıkta vermek nedir? Seçim yüzünden tarih konusunda kararsız mı kaldılar acaba. 29 aralığa kadar daha sonra belirleyeceğimiz bir tarihte ödeyeceğiz diye anlıyorum ben. Yani bir ara karar ile daha erken de ödenebilir. Böyle olmasını umuyorum. Yatırım yapmayacaksa, sermaye ihtiyacı yoksa geçen yılın karını yıl sonuna kadar kasada tutmanın anlamı yok. Bu bir anlamda bu sene temettü ödemeyeceğiz anlamına geliyor. Enflasyonun %100 lerde olduğu ortamda ödemenin tarihi çok çok önemli. Bugün ödenecek 3 lira ile 1 ay sonra ödenecek 3 lira arasında neredeyse %10 fark var. Bir temettü şirketi olan pergamon yönetiminden temettü ödemeleri konusunda ciddiyet bekliyorum. Örneğin, Her sene karımız ne olursa olsun %80 ini 5 ayın ilk haftası dağıtacağız şeklinde bir karar alınsa ve disiplinle uygulansa eminim yatırımcı kitlesi bambaşka bir seviyeye gelir. Hiç bir kriz, hiç bir spekülatör bu kağıdı yerinden oynatamaz.

Sayfa 265/271 İlkİlk ... 165215255263264265266267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •