Sayfa 133/271 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,794
    Olağan üstü ilginç bir kağıt . Sadece Temettüsü bile oldukça güzel . Bütün Ege bölgesinin ihracatını pergamon yapsa yeterli . Bu Temettü Pergamon sanayi şirketi olsaydı fiyata başka yansırdı . Her sene 14 - 16 Arası bir yere gider temettü paylaşılır fiyat 8 TL ye Haziranda düşer sonra gelecek sene beklenmeye başlanır . Riski sıfır a yakın olan bir kağıt . Tınaz en az 2 kere temettü alsa 6 dan ucuz a almış demektir ki . Bence at kenarda dursun kağıdı bu . Her sene fiyatında 50% kazandıran kağıt temettü verimi en yüksek kağıtlardan biri .
    Turşusu kurulmalı her sene temettüsü gelmeli . Yapabilirsen Fiyattaki 50% den de faydalanırsanız . Hem Etinden Hem Sütünden hem derisinden faydalanmış olursunuz .
    Dİp NoT : Miniminnacık bir Yabancı alımı var .

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Son alimlarimla hedef lot sayima ulastim 10bin. Cok sukur, benden bu kadar, artik psdtc istifledim ve unuttum diyeyim. Ara ara ugrarim, kalin saglicakla.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Son alimlarimla hedef lot sayima ulastim 10bin. Cok sukur, benden bu kadar, artik psdtc istifledim ve unuttum diyeyim. Ara ara ugrarim, kalin saglicakla.

Hayırlı olsun üstadım, istediğiniz yerden almıştırsınız. alıcı oldukça satmaya veya düşmeye devam ediyor. alıcı olmayınca yukarı hareketleniyor. ben dün biraz alım yapayım dedim alttan hemen verdi. size bize bol kazançlar.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun üstadım, istediğiniz yerden almıştırsınız. alıcı oldukça satmaya veya düşmeye devam ediyor. alıcı olmayınca yukarı hareketleniyor. ben dün biraz alım yapayım dedim alttan hemen verdi. size bize bol kazançlar.
    Hakli olabilirsin, cunku portfoyume baktim 10005 lotum vardi, bende 5 lot fazla olmua diye anlik sattim ve sonra fisekledi, ilginc

5.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Hakli olabilirsin, cunku portfoyume baktim 10005 lotum vardi, bende 5 lot fazla olmua diye anlik sattim ve sonra fisekledi, ilginc

üstad bence alan olmayınca hisse yukarı yönde hareket ediyor, alıcı çıkınca hemen veriyorlar yeter ki almak isteyin.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    üstad bence alan olmayınca hisse yukarı yönde hareket ediyor, alıcı çıkınca hemen veriyorlar yeter ki almak isteyin.
    Paradox

7. Hayırlı olsun vigamox nice10000 lot kazanç larina

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun vigamox nice10000 lot kazanç larina
    Saol abi

Sayfa 133/271 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız