Sayfa 119/271 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 945 - 952 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. karını ortakları ile paylaştığı sürece sorun yok, devasa firmalar bile kıytırık kar veriyor ama prim yapıyor olabilir, fakat ben pergamon un değerini bulacağına eminim paradan çok dürüstlüğü önemli benim için 'doğru duvar sallanır ama yıkılmaz'....

2. Dostlar kafam karıştı bu açıklanan kar konsolide değil vergi dairesine sunulan geçici olmalı konsolide ne zaman açıklanıyor.biei yazarsa sevinirim.ytd

Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Dostlar kafam karıştı bu açıklanan kar konsolide değil vergi dairesine sunulan geçici olmalı konsolide ne zaman açıklanıyor.biei yazarsa sevinirim.ytd
    2 Mart'ta açıklanması bekleniyor. Twitter'da Gizem Uzuner'in sayfasında beklenen ve kesin bilanço açıklanma tarihleri var oradan da ulaşabilirsiniz.
    Yazdıklarım, çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp bilgi ve düşünce paylaşımlarından ibarettir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,788
    Vergi dairesine sululan konsolide değil ve 8800 iyi .
    Naptınız beyler altlas global iflas ederken hala kar açıklayan şirket e tu kaka denmez .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,788
    Ağlaya ağlaya timsah gözyaşları döke döke alıyorum .
    Herkese teşekkürler .

6.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Ağlaya ağlaya timsah gözyaşları döke döke alıyorum .
    Herkese teşekkürler .
    komple sattık karımızı aldık.tekrar turşuluk aldıklarımız ise bizimdir bizle kalacak .aslada artık almam. karsada alınan lotlar zararsada bizim.temettü versin bakalım geçen sene düştüğü 6 lar değil 7 görsün top tüfek burdayız 7-8 aylığına görmezsede eldeki lotlar iyi para edecek demektir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,788
    SASA da AV Zamanı başladı . Açıkcı o kadar çok ki
    Call Margin yiyen kağıdı hoplatıyor .
    HAftaya SODA zamanı olabilir
    Bu hafta ALARKO başlar .

Sasa her daim iş yapar .

8. 10+11 arası gitti geldi ey satanlar
    Şirket hattımı.surada bir müddet sonra
    Temmettumuzu verecek
    Demek ki tahtada savaşı spektrum efendi kazanıyor kazan kazan kasa kazanıyor satma kardeşim.bu mal hiç zarar açıklamaz satan kendine zarar yazar.nokra.yatirma kaldırma tavsiyesi değildir
    Ky.kalmadigiba göre tahta gider.

Sayfa 119/271 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •