Sayfa 80/271 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 633 - 640 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Yorumunuz için çok teşekkür ederim Sn. Umut0109

Hedefi hatırlıyorum, umarım gerçekleşir.

2. yine bir hareketli gün .yine çakmasalar aşağılara bari

3. Bu saatte devremi kesilir camış

4. Son anda 22605 lot 8.98den alım yapan vatandaş yarına umutları diri tuttun tşkler

5. Maşallah diyelim

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

6. Bu artışın Bist temettü endeksine alınması ile ilgisi olabilir mi,ve bu olay hisseye olumlu etki yapar mı,tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim şimdi den teşekkürler,2 yıldır hissedeyim temettüsü için bekletmeye DEVAM

7. http://share.matriksdata.com/share.a...01202046082894

iş 76 000 alışta bizler çoğunluk satmışız küççükler hayırlısı bakalım

8. Daha önce satmış olup da geri gelmesini bekleyenlere geçmiş olsun. Gün içi satıp nasıl olsa yerine koyarım diyenlere de geçmiş olsun. Tahta yapıcı yok burada hisse sahipsiz diyenlere de geçmiş olsun. Kanepeden de Allah razı olsun. Bugün tahta yapıcı müthiş iş yaptı. Üstlerde kademeler doldukça aldı malı. Bugün 400 bin üzerinde küçük yatırımcı malı topladı. Devre kesici bekleyenleri pişman etti. Devreyi kapanışa yakın kesti. Karanlık odada günün en yükseğinden 20 binin üzerinde mal alarak bu fiyatları bir daha zor görürsünüz mesajı da verdi. Bu kadar mal aldıktan sonra geri gelmesini beklemiyorum. Ama gelse de sıkıntı yok Bu ay 9 şubatta 10 aşmasını bekliyordum. Beklentime bir adım daha yaklaştı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 80/271 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •